taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5834
Euro
7.2567
Altın
1615.53
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.991
Bitcoin
42125.27
fuzulev

Beren Saat'in ün haritası

Hayranları bir yetenek yarışmasıyla ünlenip 10 yılda star bir oyuncu haline gelen Beren Saat'in tüm dünyada yayınlanan projelerinin haritasını çıkardı.


Whatsapp ile paylaş

Beren Saat'in ün haritası

BEREN SAAT

Türkiye'nin Yıldızları yarışmasıyla tanınan Beren Saat, 10 yıl boyunca yaptığı projelerle sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada önemli bir şöhretin sahibi oldu.

30 yaşındaki oyuncunun attığı her adımı takip eden hayranları hangi ülkede, kaç projesinin yayında olduğunu dünya haritası üzerinde gösterip bir yazı kaleme aldı.

HAYRANLARI BEREN'İN ÜN HARİTASINI ÇIKARDI

Şimdiye kadar dizi ve filmlerde 10 kadın karakterine hayat veren Saat için fanları hazırladıkları haritanın altına şunları yazdı:

"10 yıldan fazladır 10 farklı kadın 10 hayat ve bugün bu hayatlar dünyanın farklı noktalarına aynı anda ulaşıyor. Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika ve diğerleri... Tüm bu ülkeler tek bir ortak payda da birleşti Beren Saat! Böyle bir sevgiye ilgiye bağlılığa kaç kişi sahip olabilir ? Sadece işini aşkla tutkuyla yapan insanlar. Ne mutlu ki böyle biri var hayatımızda ve bize ışık tutuyor. Siz bizim gururumuzsunuz!"

Beren Saat'in ün haritası

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir