taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7645
Euro
7.3693
Altın
1651.38
Borsa
92381.82
Gram Altın
360.353
Bitcoin
49670.07

Bergüzar Korel'in düzgün fiziğinin sırrı ortaya çıktı

Güzelliğiyle ve zinde görünümüyle dikkat çeken Bergüzar Korel'in sırrı belli oldu.


Whatsapp ile paylaş

Bergüzar Korel'in düzgün fiziğinin sırrı ortaya çıktı

Bergüzar Korel'in düzgün fiziğinin sırrı ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel sanat dünyasının her daim formda olan ünlüleri arasında başı çekiyor. Korel, fit kalabilmek için futbolcuların hız ve çeviklik kazanmak adına kullandığı merdivenle çalışıyor.

KOREL'İN SIRRI LADDER TRAİNİNG

Yaz aylarında çıktığı tatillerde bile spor hocasını yanından ayırmayan Korel, kondisyonunu ve hızını artırmak için tıpkı bir futbolcu gibi çalışıyor. Ünlü oyuncu, dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarında 'ladder training' yaparak form tutuyor. Futbol antrenmanlarında kullanılan, çeviklik ve hızmerdiveni olarak bilinen aletle çalışan Korel, bir yandan da günlük koşularına devam ediyor.

SAĞLIKLI BESLENİYOR

Günde 6 kilometre yürüyen Bergüzar Korel, ağırlık çalışması da yapıyor. Sporun yanı sıra, sağlıklı beslenmeye de önem verdiğini söyleyen ünlü oyuncu, organik gıdaları tercih ediyor.

ALKALİ SU İÇİYOR

Organik pazardan alışveriş yaptığını belirten Bergüzar Korel, "Sebze ve meyveyi kesinlikle marketten almam. Su konusunda da çok temkinliyim. Plastik şişe ve damacana su kullanmam. Evimde arıtma sistemi var. Alkali su içiyorum" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir