taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7509
6.3914
1479.67
108658.98
273.396
42175.15

Beslenme çantasız okula gelen öğrenciye destek

Kayseri'de, çobanlık yaparak görme engelli anne ve babasına destek olan ilkokul öğrencisi Necati Özden, beslenme çantasız okula geldiğini fark eden öğretmeni sayesinde sıcak yuvaya kavuştu.

Haber Merkezi | 18.01.2019 - 09:12..
Whatsapp ile paylaş

Kayseri'nin Talas ilçesinde, ailesinin maddi durumu yetersiz olduğu için öğrencisinin beslenme çantasız okula geldiğini fark eden öğretmen, başlattığı yardım kampanyası sayesinde öğrencisinin hayatını değiştirdi.

ANNE BABASI ENGELLİ

Başkasına ait iki göz evde 3 yıldır sağlıksız koşullarda yaşayan, engelli maaşı ile geçinmeye çalışan, anne yüzde 90, baba ise yüzde 50 görme engelli 2 çocuklu ailenin hayatı, 3. sınıf öğrencisi Necati Özden'in öğretmeni Ayça Burcu Ökmen'in durumu fark etmesiyle değişti.

Beslenme çantasız okula gelen öğrenciye destek

YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Ayça Öğretmen öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasıyla, yaşadıkları mahallede kendilerine yeni ev yapılan aile, sıcak yuvalarına taşındı.

Hayırseverler tarafından eşyaları alınan ve evleri döşenen aile, yeni yuvalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

"EVDE HİÇBİR ŞEY YOK"

Ayça Öğretmen,  beslenme çantasız okula gelen öğrencisi Necati'nin "Evde hiçbir şey yok." demesi ile başlayan hikayeden geldikleri bu noktanın, kendilerini inanılmaz mutlu ettiğini söyledi.

Beslenme çantasız okula gelen öğrenciye destek


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir