taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.54775
6.29455
1322.22
99325.92
235.945

Beyoğlu'nda işlenen cinayetin detayları ortaya çıktı

İstanbul'da öldürülen Remzi Gelenler'in cinayetine ilişkin detaylar ortaya çıktı.

02.10.2015 - 10:55..
Whatsapp ile paylaş

Gürcistan uyruklu Zhaneta Vashakidze (45), bir yılı aşkın süredir birlikte olduğu Remzi Gelenler (25) ile olan birlikteliğini sonlandırmak istedi. Ayrılmak istemeyen Remzi Gelenler, barışmak amacıyla sevgilisinin Beyoğlu Katip Çelebi Mahallesi'ndeki evine gitti. Vashakidze, Remzi Gelenler'in barışma teklifini reddedince tartışma başladı.

Beyoğlu'nda işlenen cinayetin detayları ortaya çıktı

KIZININ SEVGİLİSİ KÖPEK TASMASIYLA BOĞDU

Zhaneta Vashakidze'nin kızı Tamar Vashakidze (22) ve onun sevgilisi Muhammet Demirtaban'ın da evde bulunduğu sırada yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Muhammet Demirtaban, Gelenler'i köpek tasmasıyla boğarak öldürdü.

YENİ SEVGİLİSİNİ ARADI

Zhaneta Vashakidze, cesetten kurtulmak için yeni sevgilisi Hakan Yazman'ı aradı.

SARHOŞ GİBİ ARABAYA TAŞIDI

Bir arkadaşı ile birlikte eve gelen Yazman ve diğer zanlılar, Gelenler'in koluna girip sarhoş süsü verdi ve arabaya taşıdı.

Beyoğlu'nda işlenen cinayetin detayları ortaya çıktı

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Zanlılar cesedi Arnavutköy'de bir tarlaya gömdü. Ancak içlerinden bir kişi, polise giderek cinayeti itiraf etti. İtirafçının gösterdiği yerde incelemelerde bulunan Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri cesedi buldu. Zaneta Vashakidze ve kızı Tamar Vashakidze gözaltına alındı. Muhammed Demirtaban ve Hakan Yazman da şehir dışına çıkmak üzereyken yakalandı. Cinayeti itiraf eden zanlılar adliyeye sevk edildi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir