taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.30845
6.0057
1326.53
101728.51
226.429

Binali Yıldırım: İspatlasın adaylıktan çekileceğim

Aziz Kocaoğlu'nun, "TOMA'lara su verilmesi emrini verdi" iddiasında bulunduğu Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, iddiaları yalanladı.

13.03.2014 - 11:39..
Whatsapp ile paylaş

Binali Yıldırım: İspatlasın adaylıktan çekileceğim

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, kendisine yönelik "TOMA'lara su verilmesi emrini verdiği" yönündeki iddialarını yalanladı.

İSPATLASIN ADAYLIKTAN ÇEKİLECEĞİM

Yıldırım; "Kocaoğlu, bu iddiasını kanıtlasın, ispatlasın bugün adaylıktan çekileceğim. Bu iddiasını ispat etmezse kendisi çekilmeli" dedi. Yıldırım, Aziz Kocaoğlu'nun görev ve yetkisinde olan itfaiyenin TOMA'lara su verilmesine yönelik kendisinin müdahalesinin mümkün olamayacağını belirtti.

''İFTİRA VE KARALAMA SİYASETİ YAPIYORLAR''

Kocaoğlu'nu, iddiasını ispata davet eden Yıldırım, şöyle konuştu: "Aziz Kocaoğlu, TOMA'ya su verilmesi emrini benim verdiğimi iddia etmiş. İzmir'in yöneticileri, kendi görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalı. Bu tür söylemlerle iftira ve karalama siyaseti yapıyorlar. Etik olmayan siyasi anlayışa İzmirliler layık değil. İzmirliler, beceriksiz ve kendilerini kandıran anlayışı terk etmeli, hizmet üreten anlayışı tercih etmelidir. 30 Mart bunun için iyi bir fırsat olacaktır. Benim itfaiyeye TOMA'lara su verin emrini verdiğimi iddia eden anlayış, bunu ispatla yükümlüdür. Kocaoğlu, bu iddiasını kanıtlasın, ispatlasın bugün adaylıktan çekileceğim. Bu iddiasını ispat etmezse kendisi çekilmeli."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir