taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.0901
1221.2
93616.45
209.512

Boydak soruşturmasında 2 tutuklama

Gözaltına alınan Hacı Boydak ve Memduh Boydak, sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

İHA | 06.03.2016 - 04:42..
Boydak soruşturmasında 2 tutuklama

Kayseri'de 'Paralel Yapı' soruşturmasında Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak ve holding CEO'su Memduh Boydak'ın tutuklanmasının ardından adliye önünde bekleyen yakınları ve şirket çalışanları cezaevine giden Hacı ve Memduh Boydak'ı alkışlarla uğurladı.

Boydak soruşturmasında 2 tutuklama

2 SERBEST BIRAKILDI

Erol Boydak ve Murat Bozdağ ise sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı.

Boydak soruşturmasında 2 tutuklama

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve tutuklanan Hacı ve Memduh Boydak'ın kardeşi Mustafa Boydak, medya mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Mustafa Boydak, adliye önünde bekleyen yakınlarına ve şirket çalışanlarına teşekkür ederek, "Yarın gruptan açıklama yapılacak ancak, ben size bir iki cümle etmek istiyorum. 2 gündür şirket yönetimimizden 4 kişi gözaltına alınmıştı.

TÜRK ADALETİNE GÜVENİYORUZ

Bunlarla ilgili hukuki süreç vardı, adli işlemleri takip ettik. Tutuklanan kardeşlerimle ilgili iddialar var, gönlümüz hepsinin tutuksuz yargılanmasını isterdi. Türk adaletine güveniyoruz, geçmişteki hayır işlerinden kaynaklanan bir tutuklama olduğunu sanıyoruz. Allah can sağlığı versin, hayırlısı olsun. Hukuki açından gereken itirazlarda bulunacağız" diye konuştu. Tutuklanan Hacı ve Memduh Boydak, Kayseri Kapalı Cezaevi'ne götürüldü.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)