taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7389
Euro
7.2947
Altın
1613.74
Borsa
89552.61
Gram Altın
349.368
Bitcoin
45631.81

Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

Arınç'ın, Today's Zaman muhabiri Azerbaycan vatandaşı Mahir Zeynalov'un sınır dışı edilmesini soran gazeteciye cevap vermedi.


Whatsapp ile paylaş

Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile gazeteciler arasında Gemlik'teki kapalı pazar yeri temel atma töreni sonrası ilginç bir diyalog yaşandı.

Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

MUHABİR SORDU, YANIT ALAMADI

Muhabirinin 'Zaman Todays Muhabiri Mahir Zeynalov Başbakan aleyhine tweet attığı için sınır dışı edilmiş. Bu konuda ne diyeceksiniz?' sorusunu yanıtlamayan Arınç, başka bir gazeteciye "Sizin sorunuz var mı hanımefendi" diye seslendi.

"FATİH ALTAYLI'YI TANIMAM"

Bu gazetecinin de yeni internet düzenlemesiyle ilgili soru sormak istediğini söylemesi üzerine Arınç, bu kez, "Başka sorusu olan var mı?" diye sordu. Arınç'tan gelen talep üzerine bu kez bir başka gazeteci, 'Fatih Altaylı'nın internette yayınlanan anket konuşmasını soracaktım' deyince Arınç, "Fatih Altaylı'yı tanımam" yanıtını verdi.

MUHABİR SORUYU YİNELEDİ

Bir muhabirin, Today's  Zaman muhabiriyle ilgili sorusunu yineleyerek, "Siz basın kurumlarından sorumlu bir bakan ve başbakan yardımcısı olarak güzel Bursamızın yakışıklı milletvekili olarak" diye devam eden konuşmasını kesen Arınç, "O kadar değil, o kadar değil" dedi.

"SENİN SORUNU KİMSE ANLAMADI, HADİ MÜSAADENİZLE"

"Şimdi senin sorunu kimse anladı mı? Bu arkadaşımız ne sordu duydunuz mu?" diye konuşmasını sürdüren ve gazetecilerden yanıt alamayan Arınç, "Hadi müsaadenizle" diyerek ayrıldı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir