taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4643
Euro
7.1921
Altın
1628.04
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.779
Bitcoin
38250.54

Bülent Arınç: Yolsuzluk yapanın Allah cezasını versin - izle

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yolsuzluk operasyonlarıyla ilgili 'Yolsuzluk yapanın Allah cezasını versin' ifadelerini kullandı.

02.02.2014 - 12:35..
Whatsapp ile paylaş
Bülent Arınç: Yolsuzluk yapanın Allah cezasını versin - izle

Bülent Arınç: Yolsuzluk yapanın Allah cezasını versin - izle

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'nın Yıldırım ilçesindeki bir salonda STK temsilcileri ve muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Bülent Arınç: Yolsuzluk yapanın Allah cezasını versin - izle

'ALLAH CEZASINI VERSİN'

Başbakan Yardımcısı Arınç, yaptığı konuşmada yolsuzluk operasyonlarıyla ilgili,  'Yolsuzluk yapan yanımızdan geçemez. Elinden bile tutmayız. Şu adam bunu, bu adam şunu yaptı. Allah cezasını versin. Bunun kararını mahkeme verecek' dedi.

'İNSANIZ HATA YAPABİLİRİZ , BUNU YAPAN İNSAN HESABINI VERİR'

Bülent Arınç konuşmasının devamında,  "Yurtdışından destek alıyorlar. Yurt içinde de bu kanaatleri pekiştirmeye çalışıyorlar. Bugün hamd olsun bu hesabını şerefle veren hükümetiz. Attığımız her adımın yaptığımız her işin hesabını verdik. Yolsuzluk bizim yanımızdan bile geçmez. İnsanız hata yapabiliriz. Bunu yapan insan hesabını verir. Elinden bile tutmayız. Bu benim aslanımdır falan demeyiz. Bir iddia varsa git kardeşim hesabını ver aklan da ondan sonra gel deriz. Ama yalan yanlış suçlamalarla, bir kişinin yaptığı hatadan büyük bir partiyi muhatap tutmak vicdanla bağdaşmaz. Şu adam bunu yaptı, şu adam şunu yaptı. Allah cezasını versin. Bunun kararını mahkeme verecek. Bizim parti olarak bu işlerde en ufak bir işimiz yok. Sadece bir mahalli seçim olarak değil, bir iktidara güven olarak da bu seçimi kullanmamız gerekiyor. Sizi gördüm güçlendim, burada olmayan bütün arkadaşlarımıza selamlarımızı iletin." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir