taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4644
Euro
7.1906
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.621
Bitcoin
38177.97

Burberry Ebru Şallı'yı davet etmedi

Burberry'nin davetlisi olarak 2012'de Londra'ya giden Ebru Şallı, bu seneki defileyi izleme şansını Sinan Akçıl yüzünden kaybetti.

13.02.2014 - 12:17..
Whatsapp ile paylaş

Burberry Ebru Şallı'yı davet etmedi

Sinan Akçıl'la beraberliği ortaya çıktığı günden beri eleştiri oklarının hedefi olan güzel sunucu, bu kez dünyaca ünlü markanın kendisine sunduğu bir tekliften oldu.

ŞALLI DEĞER KAYBETTİ

İki sene önce Londra'daki defileyi en ön sıradan seyreden Şallı sayesinde Türkiye'de başarılı bir reklam yaptıklarını düşünen Burberry yetkilileri, Ebru Şallı'nın "marka değeri" üzerine bir araştırma yaptırdı. Yetkililer, ünlü modelin şimdilerde özel hayatıyla çok sık gündeme geldiğini ve Sinan Akçıl beraberliği yüzünden hayran sayısında azalma olduğunu belirledi. Bunun üzerine Şallı'yı Londra'ya davet etmekten vazgeçen marka yetkilileri, yerine hem iş hem de aşk hayatındaki başarısıyla dikkat çeken Beren Saat'le anlaştı. Güzel oyuncu, 17 Şubat'taki Burberry Prorsum defilesini ünlü yıldızlarla birlikte en ön sıradan izleyecek.

Aşkını reklama dönüştürmeyi başaran Sinan Akçıl, sürpriz ilişkisinin ardından yaptığı bestelere de zam yaptı. Ünlü müzisyen, Şallı için yaptığı "Hafıza" şarkısını Funda Arar'a verdi. Şallı'dan önce bir şarkıyı 20 bin liraya satan Akçıl, 'Hafıza'yı 'özel aşk şarkısı' olduğu için 30 bin liraya verdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir