taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7089
Euro
7.3462
Altın
1677
Borsa
96193.85
Gram Altın
362.065
Bitcoin
46485.9

Bursa Emniyeti'nde görev değişikliği devam ediyor

Bursa'da, 17 Aralık yolsuzluk operasyonu sonrası İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki görev değişiklikleri devam ediyor. Dün gece, İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan 19 müdür yardımcısının sorumluluk alanlarında değişiklikler yapıldı.


Whatsapp ile paylaş

Bursa Emniyeti'nde görev değişikliği devam ediyor

Bursa Emniyeti'nde görev değişikliği devam ediyor

Emniyet Müdürlüğü'ndeki değişikliğe göre; Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Ersin Asayiş, Toplum Destekli Polislik, Olay Yeri İnceleme ve Yıldırım Emniyet Müdürlüğü'nden, Adnan Erdoğan, Kaçakçılık ve Organize Suçlar, Siber Suçlar Şube Müdürlüğü ile Osmangazi Emniyet Müdürlüğü, Vehbi Karadağ, Terörle Mücadele, Foto Film Şube Müdürlükleri ile İnegöl Emniyet Müdürlüğü'nden Adil Yıldız ise Bölge Trafik ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden sorumlu oldu. 

Bursa Emniyeti'nde görev değişikliği devam ediyor

GÖREV ALANLARI DEĞİŞTİRİLEN MÜDÜRLER

Yeni yapılan düzenlemeye göre, bazı emniyet müdür yardımcılarının görev alanları genişletildi. Buna göre; Gökhan Tuna, Pasaport, Yabancılar Şube Müdürlüğü ile Harmancık Emniyet Müdürlüğü, Ercan Tilki, Genel Disiplin Şube Müdürlüğü ile Büyükorhan Emniyet Müdürlüğü, Remzi Bayır, Eğitim ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Orhan Çağlayan, Çocuk, Ulaştırma Şube Müdürlüğü ile Gürsu Emniyet Müdürlüğü, Ahmet Pehlivan, Bütçe, İkmal Şube Müdürlüğü ile İznik Emniyet Müdürlüğü, Ümit Özyürek, Yenişehir Emniyet Müdürlüğü ile Havaalanı, Ayhan Öztürk, Koruma, Hassas Koruma Şube Müdürlüğü ile Kestel Emniyet Müdürlüğü, İskender Çalışır Çevik Kuvvet, Spor Şube Müdürlüğü ile Nilüfer Emniyet Müdürlüğü, Himmet Özcan Polisevi. Kantin ve Keles Emniyet Müdürlüğü Cüneyt Ünal, Güvenlik, EKKM Şube Müdürlüğü ve Mudanya Emniyet Müdürlüğü, Mustafa Altınsu Tescil, Silah Ruhsat Şube Müdürlüğü ile Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürlüğü, Selami Öztürk, Bilgi İşlem, Muhabere Şube Müdürlüğü ile Orhangazi Emniyet Müdürlüğü, Abdullah Kaygusuz Basın Protokol Şube Müdürlüğü ile Orhaneli Emniyet Müdürlüğü Oktay Yıldız Sosyal Hizmetler, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü ile Gemlik Emniyet Müdürlüğü'nden Aydın Ergül Personel, Hukuk İşleri, Evrak Arşiv Şube müdürlükleri ile Karacabey Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu oldu.

BURSA'DA YERİ DEĞİŞTİRİLENLERİN SAYISI 300'E YAKLAŞTI

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde 17 Aralık operasyonu sonrası görev yeri değişen Emniyet Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ve polis memurlarının sayıları 300'e yaklaştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir