taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7693
Euro
7.3251
Altın
1658.63
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.476
Bitcoin
49205.36

Çağlayan: Mersin'de siyasete ölümüne devam edeceğim

Eski Ekonomi Bakanı Çağlayan, Mersin'de AK Parti mitinginde konuştu.


Whatsapp ile paylaş

Çağlayan: Mersin'de siyasete ölümüne devam edeceğim

Eski Ekonomi Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan, AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever ile partisinin Anamur ilçe teşkilatı önünde düzenlenen mitinge katıldı.

Çağlayan: Mersin'de siyasete ölümüne devam edeceğim

"SİYASETE ÖLÜMÜNE DEVAM EDECEĞİM"

Zafer Çağlayan, burada yaptığı konuşmada, geçtiğimiz aylarda siyaseti bırakacağını söylediğini hatırlatarak, o günlerde Mersin'den çok sayıda kişiden mesaj aldığını belirtti.

Son yaşananlardan sonra kararını değiştirdiğini vurgulayan Çağlayan, "Benim ve ailemin, evladımın başına getirilen, çalışanlarımın başına getirilmek istenen bu felaketi gördükten sonra Mersin'de siyasete ölümüne devam kararı aldım. Sizlerin emrinde olacağım. Bu can bu bedende oldukça sizlerin emrinde, hizmetinde, Sayın Başbakanımın bana vermiş olduğu görev neyse o görevi sonuna kadar devam ettireceğim" diye konuştu.

TAHLİYE HAKKINDA KONUŞMADI

AK Parti'de her kademede hizmet edilebileceğinin altını çizen Çağlayan, "Zafer Çağlayan kardeşiniz bu parti için, bu millet için AK Parti'nin kapısında bekçilik bile yapar. Bundan da şeref duyar" dedi.

Bu arada, Çağlayan, gazetecilerin, oğlu Salih Kaan Çağlayan'ın tahliyesiyle ilgili soru sormak istemesi üzerine, herhangi bir açıklama yapmayacağını söyledi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir