taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7761
6.4567
1468.9
110114.66
272.763
41658.34

Çakallarla Dans 2'nin çekimleri bitti - Tıkla İzle

Çakallarla Dans filminin 2'ncisine birçok ünlü isim katıldı.

11.07.2012 - 08:33..
Whatsapp ile paylaş

Çakallarla Dans 2'nin çekimleri bitti - Tıkla İzle

Yapımcılığını Sugarworkz'ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği, birçok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" sinema filmi, çekimleri İstanbul'un çeşitli semt ve mekanlarında 4 haftalık aralıksız bir çalışma sonunda tamamlandı.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

Filmin 4 "Çakal" karakterinin yanı sıra film de Didem Balçın, Doğa Rutkay, Altan Gördüm, Ceyhun Yılmaz, Ömür Gedik, Nazenin Tokuşoğlu, Nihat Sırdar, Kenan Ece, Simge Fıstıkoğlu gibi isimlerde rol alıyor...

9 KASIM'DA VİZYONA GİRMESİ BEKLENİYOR

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)... Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içeride zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir