taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.571
Euro
7.2516
Altın
1614.54
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.358
Bitcoin
42053.35
fuzulev

Can Ateş: Tek amacım çocuğumu nüfusuma kaydettirmek

Meryem Uzerli'nin bebeğinin babası Can Ateş, yazılı açıklama yaptı.


Whatsapp ile paylaş

Can Ateş: Tek amacım çocuğumu nüfusuma kaydettirmek

Can Ateş: Tek amacım çocuğumu nüfusuma kaydettirmek

Can Ateş'ten olaylı bir şekilde ayrılan Meryem Uzerli önceki gün kızı Lara'yı dünyaya getirdi. Hamileliği sürecince Uzerli ile görüşmeyen ve doğuma da gitmeyen Can Ateş, mutlu haberin ardından yazılı bir açıklama yaptı.

İşte Can Ateş'in yazılı açıklaması...

Özel hayatımla ilgili konuşmama kararım olmasına karşın, çocuğumun dünyaya gelmesinden sonra bu konuda gelen bir çok soruya yanıt vermek ve yaşananlara yeni doğmuş bir bebeği de dahil etmemek için, sizleri bilgilendirme gereği duydum...

KIZIMIN MUTLULUĞU VE SAĞLIĞI İÇİN SUSMAYA DEVAM EDECEĞİM

Öncelikle şunu söylemeliyim; elbette kızıma daha farklı bir şekilde hoş geldin diyebilseydim daha mutlu olurdum... Ancak dünyaya gelecek bebekle ilgili tüm yapıcı yaklaşımlarıma rağmen bu gerçekleşemedi... Bugüne kadar; hiçbir konu dünyaya gelecek bebeğin sağlığından, mutluluğundan daha önemli olamaz, olmamalı düşüncesiyle hareket ettim. İki kişi arasında yaşanmış bir ilişkinin  herkesin kendine göre haklı sebepleri ve kırgınlıkları olsa da iki kişi arasında özel kalması gerektiğine inandığım gibi, çocuklarıma ve kendime olan saygımdan dolayı suskun kalmayı tercih ettim. Aynı şekilde bir anne adayının psikolojisini düşünerek sustum, şimdi de kızımın mutluluğu ve sağlığı için susmaya devam edeceğim.

TEK AMACIM...

Bence iyi bir baba olmak iyi bir sevgili olmaktan, iyi bir eş olmaktan çok daha öte bir şey... Meryem ile ayrılmış olsak da, şimdi artık tek amacım çocuğumu nüfusuma kaydettirmek, tüm hayatım boyunca maddi, manevi olarak sevgi ve özen içinde çocuğumun yanında olmaktır.

Bana şimdiye kadar yöneltilen şahsımla ilgili gerçeği yansıtmayan birçok itham ve önyargıya karşın, bu konuda konuşmama kararlılığımı sürdüreceğim. Hala zamanın hepimize doğruyu göstereceğini ve herkese iyi geleceğini düşünüyorum.

Saygılarımla,

Can Ateş

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir