taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8128
6.4637
1476.56
110476.59
275.979
42373.38

Caner Erkin eşi Asena Erkin'den tek celsede boşandı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin eşi Asena Erkin ile tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

Haber Merkezi | 29.01.2016 - 10:35..
Whatsapp ile paylaş
Caner Erkin eşi Asena Erkin'den tek celsede boşandı

Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin’le Asena Erkin 5 dakikada güle oynaya boşandılar. Boşanmadan önce mahkeme hakimiyle maç sohbeti yapan Caner Erkin, hakimin “Sizin durumunuz iyi” sözlerine, “Evet iyi. Böyle söylediğinize göre siz Galatasaraylısınız galiba” diye cevap verdi.

Caner Erkin eşi Asena Erkin'den tek celsede boşandı

Hakim, Caner Erkin’in sözlerine güldü. Asena Erkin de duruşma çıkışı, “Bir şey yok. Yan yanayız. Mutluyuz, sıkıntı yok” dedi.

KARAR ONANDI

İstanbul 2. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya gelen çift, hazırladıkları boşanma protokolünü kabul ettiklerini belirterek boşanmak istediklerini söyledi. Hakim de kararı onadı. Oğulları Çınar'ın velayeti anneye verilirken, Caner Erkin oğlunun eğitim ve sağlık masraflarını karşılayacak

Caner Erkin eşi Asena Erkin'den tek celsede boşandı VİDEO

KIZLIK SOYADINI KULLANACAK

Asena Erkin, bundan sonra evlenmeden önceki kızlık soyadını kullanacak. Çiftin birbirlerinden düğünde ya da evliliklerinde edinilen herhangi bir ziynet eşyasına ilişkin talepleri yok.

Caner Erkin eşi Asena Erkin'den tek celsede boşandı

"CEKETİMİ ALIP ÇIKTIM" DEMİŞTİ

Boşanma davasının açılmasından sonra konuşan Asena, "Caner benim için sadece Çınar'ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim... Parayla pulla alakamız yok. Mal paylaşımı yapmadık. Ceketimi alıp çıktım." demişti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir