taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3881
6.1299
1221.45
91686.35
211.698

Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

Beşiktaş’ın ünlü futbolcusu Caner Erkin ile anlaşmalı boşandığı eşi Asena Atalay arasındaki tartışma gittikçe büyüyor.

Ajanslar | 24.02.2017 - 02:14..
Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

Geçen yıl ocak ayında gerçekleşen boşanma protokolüne göre çiftin 6 yaşındaki çocuklarının velayeti Atalay’a verilmiş, Erkin ile kişisel ilişki kurulması kararlaştırılmıştı.

SÖZ ALDIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Erkin, oğlunun velayetini anneye bırakırken Atalay’ın, “Yaşadığı ve yaşattığı her şeyden çok pişman olduğunun, bundan sonra sadece oğluna iyi bir anne olmak için yaşayacağının, ahlaka ve adaba uygun düzenli bir hayat kuracağının” sözünü verdiğini ileri sürdü.

VELAYETİN DEĞİŞMESİ İÇİN DAVA

Atalay’ın velayetin sorumluluğunu yerine getirmediğini ileri süren Erkin, avukatı Deniz Ketenci aracılığıyla ‘velayetin değiştirilmesi’ davası açarak oğlunun kendisine verilmesini istedi.

FAHİŞ PARALAR İÇİN VELAYETİ BAHANE EDİYOR İDDİASI

İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan davanın dilekçesinde Erkin, eski eşinin oğlunun velayetini ‘nafaka’ ve ‘bakım masrafı’ adı altında fahiş paraları tahsil edebilmek için kullandığını ileri sürdü.

Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

"STRİPTİZ KULÜPLERİNDE DİREK DANSLARI YAPIYOR"

Bir annenin yapması gereken vazifelerin yardımcı ve bakıcılar tarafından yapıldığını öne süren Erkin, Atalay’ın oğlu ile geçirmesi gereken vakitleri, seyahatlerde, gece kulüplerinde, özel ev partilerinde ve striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirdiğini iddia etti.

"ERKEN KALKIP ÇOCUĞU OKULA YOLLAMIYOR"

Atalay’ın erken kalkmaması yüzünden oğlunun okula devam problemi yaşadığını belirten Erkin, bu nedenle servise de bindirilmediğini ileri sürdü.

Oğlunun doğum günü partisinde Atalay’ın mumlar üflendikten sonra gittiğini, herkesten önce ayrıldığını da belirten ünlü futbolcu, partide bakıcının oğlunun annesi sanıldığını iddia etti.

"HAMİLEYKEN ZAYIFLAMA İLACI KULLANDI"

Erkin dilekçede, Atalay’ın hamilelik döneminde zayıflama ilaçları kullandığını, oğlunu emzirmediğini, kendisinin uyanarak biberonla çocuğunu beslediğini de belirtti.

Eski eşinin evli oldukları dönemde 3. kişilerle birlikte olduğunu, kampta, şehir ve yurtdışında olduğu dönemlerde gece kulüplerinden sabaha karşı çıktığını ileri süren Erkin, Atalay’ın boşanmadan sonrada ahlaka aykırı yaşamını devam ettirdiğini, oğlunun yaşadığı evde sevgilisinin burnunu kırdığını söyledi.

DİREK BULDUM MU DAYANAMAM NOTUNU HATIRLATTI

Bir erkek çocuğu yetiştiren annenin ‘Direk buldum mu dayanamam’ notu ile herkese açık internet sitesinde direk dansı fotoğrafları yayınladığını belirten Erkin, fotoğrafları da delil olarak dosyaya koydu.

"ANNELİĞİ TOPLUMCA ELEŞTİRİLİYOR"

Asena’nın anneliğinin toplumca eleştirildiğini belirten Caner Erkin, velayet görevini layıkı ile yapmadığını, bu nedenle oğlunun kendisini verilmesini mahkemeden istedi.

Caner'in öfkesi dinmiyor haberi

Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

Asena Atalay'dan Caner'e bir dava daha haberi

Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

Caner Erkin'den Asena Atalay'a çok sert cevap haberi

Caner oğlunun velayeti için harekete geçti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir