taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7002
6.3214
1472.6
106785.08
269.908
46231.82

Canlı yayında Kılıçdaroğlu ve MİT tırları tartışması

Cumhuriyet gazetesi yazarı Orhan Bursalı, CHP lideri Kılıçdaoğlu'nun MİT tırları davasında yargılanabileceği iddiasına tepki gösterdi.

Detay Haber | 16.08.2017 - 23:37..
Whatsapp ile paylaş
Canlı yayında Kılıçdaroğlu ve MİT tırları tartışması

Habertürk'te Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programında, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun MİT tırları davasında tutuklanması sonrası yaşanan polemikler tartışıldı.

"KILIÇDAROĞLU İDDİASI ZIRVADIR"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da davayla ilişkilendirilebileceği iddilarının konuşulduğu programda Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, "Ne suçundan bahsediyoruz. Ortaya atılan bir zırvadan bahsediyoruz. Kılıçdaroğlu'nun da tutuklanabileceği yönünde bir plan varsa, bu zırvadır." diyerek tepki gösterdi.

"SİZ NİYE SAVUNMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ..."

Programın konuklarından Medipol Üniversitesi öğretim üyesi Yrd Dç. Dr. Selman Öğüt de "Siz zırva diyebilirsiniz de bu ülkede hukuk sistemi var. Siz Türk yargısını aşağılamaya devam edebilirsiniz. Ama askeri ve siyasi casusluk diye bir suç tipi var. Kılıçdaroğlu hakkındaki görüşünüz de kendi ütopyanız. Varsa da yoksa da bu şüpheler ortaya çıkacaktır. Siz niye savunmaya çalışıyorsunuz onu anlamadım. " sözleriyle karşılık verdi.

Orhan Bursalı: Kılıçdaroğlu'nu MİT tırlarıyla ilişkilendirmek zırvadır

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir