taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.5795
6.1893
1513.47
95734.17
271.542

Caroline: Türkiye'de bana tapıyorlar

Özyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin başarılı oyuncusu Wilma Elles, Alman Gazetesine konuştu...

10.01.2011 - 15:48..
Whatsapp ile paylaş
Caroline: Türkiye'de bana tapıyorlar

Caroline: Türkiye'de bana tapıyorlar

Türkiye'de yayınlanan "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" adlı dizinin Alman oyuncusu Wilma Elles, kendisinin Türkiye'de çok beğenildiğini söyledi.

ALMAN GAZETESİNE KONUŞTU

Güzel yıldız, Alman "Kölner Express" gazetesine yaptığı açıklamada, Türkiye'deki genç kızların kendisi gibi olmak istediğini belirterek, "Dizide arka planda oynamama rağmen burada bana tapıyorlar" ifadesini kullandı. Gazetenin haberinde, Alman oyuncunun, sokağa çıktığında birçok hayranı tarafından hediyelere boğulduğu, imza almak isteyenlerin birbiriyle yarıştığı, hatta dizideki rolüne kızan bazı muhafazakar yaşlı izleyicilerin bile, kendisiyle tanışıp konuştuktan sonra Elles'i çok sevdiği belirtildi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK BİR EVDEN LÜKS DAİREYE

Köln kentinde 8 ay öncesine kadar küçük bir evde yaşayan Alman oyuncunun, bugün İstanbul'da lüks bir dairede oturduğuna işaret edilen haberde, Elles'in, "Şansım varmış, doğru zamanda doğru yerdeydim. Bir Türk yönetmen ile kısa metrajlı film çekmiştik. O bana Türkiye'de çalışmamı tavsiye etti" dediği belirtildi.

Almanya'nın tanınmış film yıldızı Til Schweiger'i Erkan Petekkaya ile kıyaslayan Elles, "Her şey yerli yerine oturdu. Aynen bir yap-boz gibi. Türkiye'nin Til Schweiger'i olan Erkan gibi de süper bir partnerim var" ifadesini kullandı.

Gazetenin haberinde ayrıca, Elles'in Almanya'da "Tatort" adı verilen ve en fazla izlenen polisiye dizide yardımcı rollerde oynamış olduğu hatırlatıldı. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin yaklaşık 20 milyon kişi tarafından izlendiğine dikkati çeken haberde, bu dizinin Almanya'da en çok izlenen programlar arasında yer alan "Wetten Dass..?'dan" (Bahse var mısın?) bile daha fazla izlendiği kaydedildi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir