taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7658
Euro
7.3736
Altın
1645.75
Borsa
92381.82
Gram Altın
359.604
Bitcoin
49647.46

Cesaret oyunu için markette soyundu -izle

Geçtiğimiz ay Avustralya'da ortaya çıktığı düşünülen çılgınlık hızla İngiltere, İrlanda ve Kanada'ya yayıldı.


Whatsapp ile paylaş

Cesaret oyunu için markette soyundu -izle

Cesaret oyunu için markette soyundu -izle

İnsanların çılgınca davranışlar sergilemesi ve başkalarını da daha tehlikeli şeyler yapmaya davet etme temeline dayanan NekNomination'a, son çılgın örnek İngiltere'nin Leicester kentinden geldi.

Cesaret oyunu için markette soyundu -izle

ÜSTÜNDEKİ PARDÖSÜYÜ ATIP, İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA KALDI

Yüksek topuklu ayakkabıları ve üstünde pardösü ile bir süpermarkete giren Üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Rebecca Dagley, insanların şaşkın ve ne olduğunu sorgulayan bakışları altında, üstündeki pardösüyü atıp iç çamaşırları ile kaldı. Arkadaşlarının cep telefonu ile kaydettiği görüntüler, internet ortamında izlenme rekorları kırdı.

AÇTIĞI BİRAYI HIZLI İÇMEYE ÇALIŞTI

Süpermarket ortasında, yalnızca iç çamaşırları ile kaldıktan sonra açtığı birayı olabildiğince çabuk içmek için çabalayan genç kız, arkadaşlarına ve kendisini izleyenlere de, kendisinin yaptığının aynısını yada daha çılgınca bir şey yapmaları çağrısında bulundu. İnternet aracılığıyla hızla yayılan NekNomitaion oyununun tehlikeli olduğu durumlar da var.

ATLADIĞI NEHİRDE ÖLÜ BULUNMUŞTU

İrlanda'da, aşırı derecede alkol tükettikten sonra bir nehre atlayan 19 yaşındaki Jonny Byrne'in cesedi 5 saat sonra bulunmuş, Dublin'li DJ Ross Cummins'in de muhtemelen bu oyunu oynadıktan sonra evinde ölü bulunduğu belirtilmişti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir