taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

CHP aday belirleme toplantısında büyük kavga

CHP'de belediye başkan adaylarının belirlendiği PM toplantısında Mustafa Sarıgül-Ateş Ünal Erzen krizi yaşandı.


Whatsapp ile paylaş
CHP aday belirleme toplantısında büyük kavga

CHP aday belirleme toplantısında büyük kavga

CHP'nin dünkü toplantısında belediye başkanlarını belirleyen Adnan Keskin, Gökhan Günaydın, Umut Oran, Bihlun Tamaylıgil'den oluşan 5'li komisyona Genel Başkan yardımcıları Faruk Loğoğlu, Gürsel Tekin ve Erdoğan Toprak eşlik etti.

SU BARDAĞI FIRLATTI

Gelen bilgilere göre toplantıda İstanbul'un Ataşehir ve Bakırköy ilçe adayları üzerinde yoğun tartışmalar yaşandı. Özellikle Bakırköy için adı geçen Ateş Ünal Erzen ismine Adnan Keskin'den itiraz geldi. Keskin, Ateş Ünal Erzen aday olursa Mustafa Sarıgül'ün adaylıktan çekileceğini belirtince Gökhan Günaydın "Çekilirse çekilsin" şeklinde çıkışta bulundu. Star'ın haberine göre; Tansiyonun iyice yükselmesi üzerine Adnan Keskin fenalaşırken Gökhan Günaydın ise Keskin'e su bardağı fırlattı.

SARIGÜL ERZEN'E YUMRUK ATMIŞTI

Mustafa Sarıgül'le Ateş Ünal Erzen arasındaki gerilim 2005 yılına kadar dayanıyor. 29 Ocak 2005 yılındaki CHP kurultayında dönemin Genel Başkanı Deniz Baykal'a rakip olan Sarıgül, kurultayda tartışma sonrasında Erzen'e yumruk atmıştı.

CHP aday belirleme toplantısında büyük kavga

Sarıgül siyasetteki prestij ve imajının bu yumrukla olumsuz etkilendiğini iddia ediyor. Sarıgül, Erzen için "Erzen bana tuzak kurdu. Hayatımı kararttı. O kurultayda beni sinirlendirip, tahrik etti. Bu hareketi siyasette 10 yılıma maloldu. Ondan hesap soracağım. Ateş Ünal benim kırmızı çizgimdir" ifadelerini kullanmıştı.

Sarıgül'ün Ateş Ünal Erzen'i yumrukladığı anlar

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir