taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5766
Euro
7.2638
Altın
1619.43
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.269
Bitcoin
42720.02
fuzulev

CHP Muratpaşa'da toplu istifalar

CHP'den Muratpaşa Belediyesi'ne aday gösterilmeyen Süleyman Evcilmen'in partiden istifa etmesinin ardından CHP’de istifalar devam ediyor. Muratpaşa İşçi Komisyonu ve yönetim kurulu üyelerinden 20 kişi istifa etti.


Whatsapp ile paylaş

CHP Muratpaşa'da toplu istifalar

CHP Muratpaşa'da toplu istifalar

Antalya'da CHP Muratpaşa İlçe İşçi Komisyonu Başkanı Cengiz Kebapçıyan, yönetim kurulu üyelerinden oluşan 20 kişilik bir grupla CHP’den istifa ettiklerini açıkladı. Yıllardır CHP’de onurla mücadele ettiklerini kaydeden Kebapçıyan, “Son günlerde yaşanan akıl almaz olaylar CHP’de siyaset yapmamızı imkansız kılmıştır. Yapılan haksızlıklarla partiyi halktan uzaklaştıran CHP yönetimleri, emek mücadelesine değil sermayeye kucak açmıştır” dedi.

HALK İRADESİNE HAKARET

"Halkın takdirini kazanmış, Türkiye’nin en başarılı belediye başkanlarından biri olan" Süleyman Evcilmen'in entrikalar ve çıkar odakları yüzünden aday gösterilmediğini belirten Kebapçıyan, şöyle konuştu: "Bununla kalmayıp aday adayı bile olmayan kişilerin ismi ortaya atılmış, Sultan Yeğen, Devrim Kök, bunlar olmadı Ümit Uysal’ı aday yapalım diyerek karar alınmıştır. Bu halkın iradesine karşı yapılmış bir hakarettir. CHP’de demokrasi işletilmemiş, emekçilerin sesi dinlenmemiştir.” 

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir