taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8697
6.587
1334.85
91743.24
252.011

CHP, Bahçeli'nin af önerisini incelemek istiyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin af önerisine, CHP tarafından olumlu cevap geldi.

AA | 13.05.2018 - 13:04..
Whatsapp ile paylaş
CHP, Bahçeli'nin af önerisini incelemek istiyor

bülent tezcan

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Maltepe Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin af konusundaki açıklamalarına ilişkin partisinin düşüncesinin ne olduğu sorulan Tezcan, şu yanıtı verdi:

"PARLAMENTODA OTURUR KONUŞURUZ"

"Biz, ittifak bu konuda müttefik mi, tek adam koalisyonu bu konuda müttefik mi diye merak ediyorduk. Bugün gelen açıklamalardan tek adam koalisyonunun lideri, yani Sayın Bahçeli'nin ittifaktaki ağabeyi Erdoğan, 'Bizim bununla ilgimiz yok.' demiş. Demek ki birbirleriyle henüz görüşüp danışmadılar. Bu meseleler Twitter sayfalarında görüşülecek meseleler değildir, ciddi meselelerdir. Kapsamını bir koysunlar bakalım, ne istiyorlar, ne yapıyorlar. O çerçevede oturup değerlendirilecek işlerdir. Seçim öncesinde etrafa şekerleme dağıtır gibi konuşulacak, Twitter mesajlarıyla görüşülecek işler değildir. Parlamentoda oturur konuşuruz. Böyle bir tablo ne isteniyor, ne çerçevesi var bakmak lazım."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir