taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7737
Euro
7.3366
Altın
1659.51
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.263
Bitcoin
49047.83

CHP'li Çelik'in istifa iddiaları yalanlandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde İl Başkanı Metin Çelik’in belediye meclis üyeleriyle ilgili yaşanan gerginlik sonrası istifa ettiği haberleri yalanlandı. İl Başkanı Metin Çelik, istifasının söz konusu olmadığını, bu haberin spekülasyondan ibaret olduğunu söyledi.


Whatsapp ile paylaş

CHP'li Çelik'in istifa iddiaları yalanlandı

CHP'li Çelik'in istifa iddiaları yalanlandı

CHP Osmangazi meclis üyelikleriyle ilgili yaşanan gerginlik sonrası İl Başkanı Metin Çelik’in istifasını genel merkeze sunduğu öne sürülmüştü. Osmangazi İlçe Başkanı İsmet Karaca, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, İl Başkanı Metin Çelik ve bazı yöneticilerin uzlaşamadığı, bunun üzerine istifanın sunulduğu iddia edildi.

''DOĞRULUK PAYI YOK''

Bu haberler üzerine açıklama yapan Metin Çelik’in görevinin başında olduğunu, istifa haberlerinin spekülasyon olduğunu belirterek, "Bunun doğruluk payı yok. Seçimlere kısa süre kala, ivme kazanmış, örgütlerinde her zamankinden daha fazla birlik ve bütünlüğün olduğu partide istifa söz konusu olamaz. Bunun doğruluk payı yok. Bu benim siyasi rakiplerimden çok iktidar partisini mutlu eder" diye konuştuğu öğrenildi. Öte yandan Çelik’in belediye meclis üyesi listesine girmesini istediği Halit Demir ve Ramazan Doğan’ın liste dışı kalması sebebiyle kriz yaşandığı öne sürülüyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir