taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7713
Euro
7.3255
Altın
1658.21
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.165
Bitcoin
49256.64

CHP'liler Sümer Tilmaç'ı kızdırdı

Sümer Tilmaç, Deniz Baykal'la görüşmesinin ardından CHP'lilerden gelen sözlere "dedikoducular" diyerek tepki gösterdi ve ekledi: "Yıllarca ithal devrimci aradınız, o zaman da Atatürk vardı. Siz Atatürk'ü keşfettiniz ama, iş işten geçti"


Whatsapp ile paylaş

CHP'liler Sümer Tilmaç'ı kızdırdı

sümer-tilmac

Tiyatro ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile yaptığı telefon görüşmesini "Bit pazarında ne işin var" diye eleştiren CHP’lilere sert cevap verdi.

BAYKAL'LA GÖRÜŞTÜ

Zamanının büyük bölümünü Antalya'da geçiren Sümer Tilmaç, sosyal medyadaki hesabında, Deniz Baykal ile geçen pazar günü bir telefon görüşmesi yaptığını paylaştı.

"TERBİYESİZLİĞİN DİK ALASI"

Baykal'ın sesindeki enerjiye hayran kaldığını belirten usta oyuncu, bu görüşmeyi farklı anlamlara çekenler olduğunu söyledi. Baykal ile yaptığı görüşmeyi bazı CHP'lilerin eleştirdiğini belirten Sümer Tilmaç, bunu terbiyesizliğin dik alası olarak nitelendirdi.

SOSYAL DEMOKRATLAR BU YÜZDEN KAYBEDİYOR

Bazılarının bu telefon görüşmesini "Bit pazarında ne işin var" diye değerlendirdiğini belirten Sümer Tilmaç, sosyal demokratların bu nedenle kaybettiğini söyledi.

"SİZ ATATÜRK'Ü KEŞFETTİNİZ AMA..."

Tilmaç, Baykal ile yaptığı görüşmeden farklı anlamlar çıkaranlara tepkisini şu sözlerle gösterdi:

"Dedikodu yapma, haddini bil. Zemin kayıyor, ülke gidiyor, yıllarca ithal devrimci aradınız, o zaman da Atatürk vardı. Siz Atatürk'ü keşfettiniz ama, iş işten geçti. Dedikoducular hadigari işbaşı yap."

CHP'liler Sümer Tilmaç'ı kızdırdı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir