taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

CHP'nin Bursa adayı afişlerde parti logosunu unuttu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için CHP'den yarışacak isim Necati Şahin, hazırlattığı seçim afişlerinde parti logosunu unuttu.


Whatsapp ile paylaş
CHP'nin Bursa adayı afişlerde parti logosunu unuttu

Yerel seçimlere sayılı günler kala, başta CHP olmak üzere siyasi partiler ve adaylarından, birbiri ardına skandal haberleri geliyor. 

Aday krizi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Necati Şahin, "Bu kadar da olmaz" dedirten bir dalgınlığa imza attı. 

CHP'nin Bursa adayı afişlerde parti logosunu unuttu

CHP LOGOSU AFİŞLERDE YOK

Şahin'in "Sevgiyle, inançla; planla, projeyle" sloganıyla bastırdığı ve Bursa'nın tamamında billboardları süsleyen afişlerde CHP'nin logosuna yer vermediği görüldü.

"HANGİ PARTİ OLDUĞU BİLE BELLİ DEĞİL"

AK Parti'den MHP'ye, CHP'den diğer partilere kadar hemen her partinin adayı seçim afişlerinde kendi partisinin logosuna ve sloganına yer verirken Necati Şahin'in afişlerinden "hangi partiye oy istediği" anlaşılamadı. Çünkü her ne kadar yerel seçimlerde adaylar yarışsa da oy pusulasında parti logoları ve isimleri de yer alıyor. 

SÜT REKLAMI GİBİ

Şahin'in hazırlattığı seçim afişleri, ekranlarda boy boy gösterilen süt, peynir ve yoğurt reklamlarını aratmadı. Kullandığı tonlar ve "NECATİ ŞAHİN GELİYOR" sloganı ile fotoğrafının yer aldığı afişteki tasarım süt ürünleri firmasının pazarlama bölümünde hazırlanmış izlenimi verdi. 

SLOGANLARDAKİ ANLATIM BOZUKLUĞU

Necati Şahin'in afişlerindeki skandallardan biri de kullandığı sloganlarda yapılan anlatım bozuklukları. Afişte kullanılan "Müteahhiti değil, vatandaşı betonu değil, ağacı koruyacağız!" şeklindeki sloganla Şahin'in ne atlatmaya çalıştığını anlamak bir hayli zor. 

CHP'nin Bursa adayı afişlerde parti logosunu unuttu

Necati Şahin, Bursa'nın yerel gazetelerinden Bursa Hakimiyet gazetesine verdiği bir demecinde "Bursa'nın rotası Necati Şahin'e çevrildi" demişti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir