taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7594
6.4186
1492.99
99785.16
276.348
43000.26

Cinsel istismarcı bakkalın camlarını indirdiler

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde Fahrettin Ü., oğluna ait bakkal dükkanında kız çocuğu N.T.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla, gözaltına alındı. Olayı duyan bölge halkı, bakkal dükkanına saldırdı.

DHA | 12.02.2019 - 16:49..
Whatsapp ile paylaş

Isparta'nın Yalvaç ilçesi Kuyucak köyünde oturan evli ve 4 çocuk babası Fahrettin Ü., dün yardım için oğlu M.Ü.'ye ait bakkal dükkanına gitti. Fahrettin Ü.'nün bakkalda yalnız olduğu sırada, alışveriş için N.T. adlı kız çocuğu geldi.

Cinsel istismarcı bakkalın camlarını indirdiler

CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU

İddiaya göre Fahrettin Ü., çikolata verdiği çocuğu önce elle taciz etti. Ardından da dükkanın kapısını kilitleyip, N.T.'ye cinsel istismarda bulundu.

N.T., eve gidince olayı annesine anlattı. Annesi de hemen jandarmaya haber verdi.  Cinsel saldırı sonrası rahatsızlandığı bildirilen N.T., Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Cinsel istismarcı bakkalın camlarını indirdiler VİDEO

BÖLGE HALKI DÜKKANA SALDIRDI

Yalvaç'a bağlı Kuyucak köyünde evli ve 4 çocuk babası Fahrettin Ü.'nün, 9 yaşındaki kız çocuğuna bakkal dükkanında cinsel istismarda bulunması, köy halkını isyan ettirdi.

Toplanan bir grup köylü, olayın yaşandığı dükkana saldırdı. İş yerinin camlarını taşla kıran köylüleri, ihbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri güçlükle sakinleştirdi. Köylüler, böyle bir olayın köylerinde yaşanmasından dolayı utanç duyduklarını söyledi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir