taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7524
6.3433
1465.29
104884.23
271.338
49589.51

Çocuklarının gözü önünde karısını öldürdü

Ankara'nın Kuşçağız Mahallesi'nde karısıyla tartışan koca, çocuklarının gözü önünde eşini öldürdü. Cani koca sonra kendi kafasına sıkarak, intihar etti.

İHA | 16.02.2019 - 15:24..
Whatsapp ile paylaş

Olay, sabah saatlerinde Keçiören ilçesindeki Kuşcağız Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşinden şiddet gören Ayten Bayrambey, kadın sığınma evine yerleşti. 4 çocuk annesi Ayten Bayrambey, eşyalarını almak için evine gitti. Eşi İdris Bayrambey ile çocuklarının önünde tartışmaya başladı.

Çocuklarının gözü önünde karısını öldürdü

POLİS ÇOCUKLARI SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Tartışmanın alevlenmesiyle gözü dönen İdris Bayrambey, çocukların gözü önünde, pompalı tüfek çekerek eşine ateş açtı. Eşini vuran İdris Bayrambey, tüfeği bu sefer kendine çevirip, ateş açarak intihar etti. Bayrambey çiftinin çocukları, ağlayarak çevreden yardım istedi. Vatandaşların ihbarı üzerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri olay yerine geldi. Polis ekipleri olaya şahit olan çocukları sakinleştirmeye çalıştı.

Çocuklarının gözü önünde karısını öldürdü

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Sağlık ekipleri çiftin öldüğünü belirlerken, polis ekipleri olayın yaşandığı eve kimsenin girmesine izin vermedi. Acı haberi alan Bayrambey’in yakınları, olay yerinde sinir krizi geçirdi. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.

Çocuklarının gözü önünde karısını öldürdü

YARDIM İÇİN YETKİLİLERE SESLENMİŞTİ

Bayrambey ailesi, 2010 yılında Kars Merkeze Bağlı Ağadeve Köyü'nde evi yıkılınca, 4 çocuğu ve eşiyle birlikte bir barakaya sığınmıştı. O zaman işsiz olan İdris Bayrambey, 4 çocuğuyla birlikte bu barakayı yaptığını belirterek, yaklaşan kış öncesi yetkililerden başını sokacakları bir ev yapılması için yetkililerden yardım talebi ile haber olarak gündeme gelmişti.

Çocuklarının gözü önünde karısını öldürdü

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir