taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.46525
6.16385
1199.685
92607.58
210.834

Cumhurbaşkanı Astsubay Mezuniyet Töreni'nde

Erdoğan, mezun olan astsubaylara, Türkiye'nin 'oyundan' çıkarılıp yedek sahanın tamamen dışına atılmak istendiğini anlattı.

AA | 25.11.2017 - 14:51..
Cumhurbaşkanı Astsubay Mezuniyet Töreni'nde

Balıkesir'de Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksekokulu, yeni mezunlarını verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin çok yönlü saldırılara maruz kaldığını söyledi. Terörle mücadeleye ilişkin astsubaylara önemli mesajlar da veren Erdoğan, "Tendürek'te, Cudi'de F-16 oluruz, Bestler-Dereler'de bombaları onların üzerine yığarız." dedi.

Cumhurbaşkanı Astsubay Mezuniyet Töreni'nde

Erdoğan: Bombalarla onların üzerine yağarız- VİDEO

Erdoğan'ın açıklamaları özetle şöyle:

SOÇİ'DEKİ ZİRVE

"Soçi'de düzenlenen zirve, Suriye konusunda insani trajedileri önlemeye ve bölgenin geleceğini mümkün olan en adil şartlarda oluşturmaya yönelik çabaların bir ürünüdür.

MÜSLÜMAN KANININ OLUK OLUK AKMASINI ENGELLEMELİYİZ

Bir terör örgütü eliyle ve bu örgüt bahane edilerek yerle yeksan edilen medeniyetimizin kadim şehirlerindeki yıkımları durdurmak, oluk oluk akan Müslüman kanını engellemek için elimizden geleni yapmak boynumuzun borcudur.

Cumhurbaşkanı Astsubay Mezuniyet Töreni'nde

TERÖR KORİDORUNU KURANLARIN NE İSTEDİĞİ ÖNEMLİ DEĞİL

Bizden, gözümüzün içine bakıla bakıla 911 kilometre Suriye sınırı, 350 kilometre Irak sınırı boyunca bir terör koridoru oluşturulurken, kenara çekilip beklememizi isteyenler olabilir. Onların ne istedikleri değil, bizim ülke ve millet olarak ne istediğimiz önemlidir.

MISIR'DAKİ SALDIRI

Türkiye kardeş Mısır halkının yanındadır, acısını paylaşmaktadır. Mübarek cuma günü ibadetlerini yerine getiren kardeşlerimizi hedef alan bu kalleş saldırı, DEAŞ terörünün insanlık dışı, İslam dışı yüzünü bir kez daha göstermiştir.

TÜRKİYE'Yİ SAHANIN TAMAMEN DIŞINA ATMAK İSTİYORLAR

Maruz kaldığımız çok yönlü saldırıların, bizi oyundan çıkarıp yedek kulübesine bile değil, sahanın tamamen dışına atmaya matuf hamleler olduğunun farkındayız. Varsın, onlar kendi hesaplarını yapsınlar. Biz ülkemize güvenimizle, milletimizin desteğiyle, ordumuzun gücüyle bu oyunu kendimiz ve kardeşlerimiz için en hayırlı neticeye ulaştıracak şekilde yönlendirmekte kararlıyız."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)