taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9337
6.5452
1494.2
94795.18
283.839
49087.71

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da konuştu

Tanzim satışlara değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çadırlar kuruldu. Bir anda fiyatlar yarıya indi" dedi.

Haber Merkezi | 12.02.2019 - 14:05..
Whatsapp ile paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da konuştu

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Kastamonu'da konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Kastamonu 31 Mart'ta tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işi gönül işi diyor muyuz? Kastamonu 31 Mart'ta gönül belediyeciliğine evet diyor muyuz?

Dün İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da konuştu


"TÜRKİYE ÜZERİNDEKİ HESAPLAR..."

Türkiye üzerindeki hesaplar, dün neyse bugün de aynıdır. Çünkü Türk aynı Türk'tür. Hasımları da aynı hasımlardır. Bu yüzden biz her fırsatta rabiamızı haykırıyoruz. Ne diyoruz, tek millet, tek vatan, tek devlet, tek bayrak diyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da konuştu


Türkiye güçlü olmaya güçlü kalmaya ve sürekli ileriye gitmeye mecburdur. Güçlü olmak için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız.

DEVLETİMİZİ AYAĞA KALDIRDIĞIMIZ İÇİN BİZE DÜŞMAN OLDULAR

AK Parti, Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine kendi gücüne ayarladı için saldırı altındadır. Halka tepeden bakanların aksine, milletin iradesinin üzerinde irade tanımayarak demokrasimizi ileriye taşıdık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlarımıza güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular. Maruz kaldığımız bu düşmanlıkları berat belgemiz olarak görüyorum. Saldıranların hedefi aslında Türkiye'dir.

KASTAMONU'YA YATIRIMLAR

Biz Türkiye'yi 81 vilayetinin tamamıyla büyüttük, güçlendirdik. Kastamonu'ya, son 16 yılda 15 katrilyon yatırım yaptık.

Eğitimde 971 yeni derslik yaptık. TOKİ vasıtasıyla 3 bin 556 konut projesini hayata geçirdik. AK Parti yatıyor kalkıyor halkımıza daha iyi hizmet nasıl veririz diye düşünüyor. 25 sağlık tesisini Kastamonu'ya kazandırdık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da konuştu

Sürekli engeller koyarak gelişmemizi engellemeye çalıştılar. Milletimiz kendi içinde bölündü, kavgaya tutuştu.

CUNTA İLE KRİZLE TEPEMİZE BİNDİLER

Ekonomi silahını üzerimizden hiç eksik etmediler. Cunta ile krizle tepemize bindiler. Bizmi 17 yıllık iktidarımız bunlarla mücadele ile geçti. Kur, faiz algı operasyonlarıyla insanımızı bunalttılar. Onlar bizi sıkıştırdıkça daha çok kenetlendik. Ülke olarak hedeflerimize ulaşma kararlılığımızı perçinledik.

BİR ANDA FİYATLAR YARIYA İNDİ

Bugüne kadar hiçbir meselede, Türkiye'yi istedikleri gibi eğip bükemediler. Baktılar, kur, faiz, algıyla olmuyor ülkemizi patlıcan, domates, biber üzerinden ülkemizi ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Bu hamleyi boşa çıkardık mı? Şimdi artık çadırlar kuruldu. Bir anda fiyatlar yarıya indi. Şimdi temizlik ürünlerini de satmaya başlayacağız. Gıdada terör estirenlere gereken dersi vereceğiz, bakalım bundan sonra sırada ne var göreceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da konuştu

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir