taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4854
6.2026
1204.445
92708.56
212.12

Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP Lideri Bahçeli görüşmesi

24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhur İttifakı'nda yer alan MHP'nin genel başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. ikilinin görüşmesi 40 dakika sürdü.

Haber Merkezi | 27.06.2018 - 10:32..
Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP Lideri Bahçeli görüşmesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.

Erdoğan, dün İstanbul'da katıldığı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş süreciyle ilgili değerlendirme toplantısına başkanlık etti. Başbakan Binali Yıldırım, bazı bakanlar ve bürokratların katıldığı ve yeni sisteme ilişkin konuların ele alındığı toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Ankara'da.

GÖRÜŞME 40 DAKİKA SÜRDÜ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki görüşmeye Başbakan Binali Yıldırım da katıldı. Saat 16.00'da başlayan görüşme 40 dakika sürdü.

Cumhur İttifakı'nın, 24 Haziran'da yapılan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nden başarıyla çıkmasının ardından, Erdoğan ile Bahçeli, ilk kez bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP Lideri Bahçeli görüşmesi

Bahçeli, seçim gecesi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı tebrik etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile en son 18 Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelmişti.

YENİ DÖNEM KONUŞULDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin görüşmesinde Meclis çalışmaları ve yeni döneme ilişkin fikir teatisinde bulunuldu.

Erdoğan MHP Lideri Bahçeli görüşmesi VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP Lideri Bahçeli görüşmesi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)