taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5722
Euro
7.2323
Altın
1616.2
Borsa
89812.36
Gram Altın
342.7
Bitcoin
42399.47
fuzulev

Cumhurbaşkanı Erdoğan STK temsilcileriyle buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'da gerçekleştirilen akşam yemeğinde STK temsilcilerine hitap etti.

Haber Merkezi |
Whatsapp ile paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan STK temsilcileriyle buluştu

erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam yemeğinde STK temsilcileriyle bir araya geldi. Konuşmasında TSMF'nin Bank Asya'ya el koymasından rahatsız olan Fethullah Gülen'in  Amerika'da bir gazeteye yazı yazmasını sert ifadelerle eleştirdi.

Gülen'e "Amerika'daki bir gazeteye yazı yazıyor. Sen bir hoca mısın, banka patronu musun?" diyen Erdoğan, konuşmalarına şöyle devam etti;

BİZİ TAKİP ETMELERİ ONLAR İÇİN KAZANÇ

"Biz nereye gidersek, onlar da oraya gidecekmiş. Bu sizin siyasi olarak sorumluluğunuz zaten. Bizi takip etmeleri onlar için kazançtır. Bu durumda yarın öbür gün Bursa'ya geleceklerdir. Geldiklerinde sorun onlara: Bugüne kadar nerelerdeydiniz?

SEÇİMLERE KADAR SOKAĞA ÇIKMASIN DEDİLER

Gittiler 'Cumhurbaşkanı'na seçimlere kadar sokağa çıkmasına yasak getirilsin' dediler. YSK da reddetti. Siyaset bir aşk işidir.

BEN MEYDANLARDAN HİÇ İNMEDİM Kİ

'Cumhurbaşkanı meydanlara indi' diyorlar. E ben meydanlardan hiç çıkmadım. Cumhurbaşkanlığına da meydanlardan geldim. Milletimin içinden çıkıp geldim, meydanlarda dolaşmaya da devam ediyorum..

BUNU ÖZAL'A YAPTILAR

Bunu Özal'a yaptılar, o yalnız adam grafiği çiziyordu; biz yalnız değiliz, milletimizle birlikteyiz.

Bazıları kendi ülkelerini yabancı medyaya şikayet etmek için canla başla uğraşıyorlar. Bu merhum çete, Suriye'deki Türkmenlere yardım gönderen TIR'ları durdurmuşlardır.

Erdoğan: Sen bir hoca mısın banka patronu musun İZLE

SEN HOCA MISIN KATILIM BANKASININ ORTAĞI MI

Dinlediniz, yaptınız ettiniz 13 yıl tüm rezilliğini yaptınız. Kendi ülkesine bu derece zarar vermek için uğraşan çete, nasıl demokrasiden bahsedebiliyor.

Sen hoca mısın yoksa bir katılım bankasının ortağı mısın; Karar ver, hangisisin?

Cumhurbaşkanı Erdoğan STK temsilcileriyle buluştu

DÜŞÜN MİLLETİN YAKASINDAN

Dini, milli duyguları kendi karanlık emelleri uğruna hiçe sayıyorlar. Düşün artık milletin yakasından. Milletin tertermiz duygularını istismar etmekten vazgeçin.

Türkiye'yi bu musibetten, kanser hücrelerinden temizlemeye kararlıyız, mücadelemiz devam edecek. "YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir