taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3928
6.0893
1235.08
90528.64
214.262

Darryl Cunningham'ın 'Büyük Çöküş' kitabı yayımlandı

Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan İngiliz Darryl Cunningham’ın yazdığı ve resimlediği 'Büyük Çöküş',ekonomistlerin binlerce sayfada ancak aktarabildiği meseleleri çektiği büyük fotoğrafla sunuyor.

Haber Merkezi | 14.03.2018 - 12:38..
Whatsapp ile paylaş

Kâr, kasanın. Zarar ise vergi mükelleflerinin. Peki bu yaşadığımız hayat kimin? 2008 yılında ABD’de taşınmaz mal piyasasının aniden değer kaybetmesiyle başlayan ve etkisi tüm dünyada hissedilen bir ekonomik kriz başladı.

Bu kriz "toplumun menfaatine işleyen bir ekonomik düzende devletin ve özel sektörün rolleri neler olmalı?" sorusunu yeniden hatırlamamızı sağladı. Taraflardan birisi görevini ihmal ederse veya gücünü kendi çıkarları için kullanırsa kim mağdur olur? Hangi bedeller ödenir?

Darryl Cunningham'ın 'Büyük Çöküş' kitabı yayımlandı

Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan Darryl Cunningham’ın yazdığı ve resimlediği Büyük Çöküş, konunun uzmanı ekonomistlerin binlerce sayfada ancak aktarabildiği meseleleri çektiği büyük fotoğrafla bu enfes grafik romana sığdırmış.

Darryl Cunningham'ın 'Büyük Çöküş' kitabı yayımlandı

Büyük Çöküş, akıcı bir dille kotarılmış, enerjik ve tekrar okuma isteği uyandıran, sadece ekonomiye karşı bakış açınızı değil, dünya görüşünüzü ve değer yargılarınızı da etkileyebilecek bir eser.

Yazar: Darryl Cunningham

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Çeviren: Esen Tezel

Baskı yılı: 2018

Syf: 240

Kitabı satın almak için linki tıklayın:

Kitap Yurdu

Kitap sayfası için iletişim: [email protected]

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir