taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.1537
Euro
6.7041
Altın
1647.44
Borsa
115171.27
Gram Altın
326.093
Bitcoin
54703.85

Davutoğlu ve bakanların gençlik fotoğrafları

Yarın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı... Anadolu Ajansı, "Bir zamanlar gençtiler" başlığıyla bakanların gençlik fotoğraflarını derledi.

AA | 18.05.2015 - 13:06..
Whatsapp ile paylaş
Davutoğlu ve bakanların gençlik fotoğrafları

bakanlar

Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çoğunluğu siyah-beyaz olan 25 fotoğrafla bakanların gençlik hallerini yayınladı.

DAVUTOĞLU'NUN FOTOĞRAFI DA VAR

Derlemede, 26 Şubat 1959 doğumlu Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun gençlik fotoğrafı da yer aldı. Fotoğrafta Davutoğlu'nun koyu renk geniş yaka bir gömlek ve açık renk bir ceket giydiği görülüyor.

Davutoğlu ve bakanların gençlik fotoğrafları GALERİ

Derlemede, Başbakan Davutoğlu ile Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Ali Babacan, Numan Kurtulmuş ve Yalçın Akdoğan'ın, Adalet Bakanı Kenan İpek'in, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun fotoğrafları bulunuyor.

Derlemede, çoğunluğu siyah-beyaz 25 fotoğraf bulunuyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir