taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Demet Akalın ve Hira bebek taburcu oldu

Doğum yapan ünlü sanatçı Demet Akalın ve bebeği Hira, hastaneden taburcu oldu. Demet Akalın gazetecilerin sorularını yanıtlayarak bebeğin fotoğraflarını 100 bin TL’ye sattığı, gelirin hayır kurumlarına bağışlanacağı iddialarına cevap verdi.

08.02.2014 - 11:26..
Whatsapp ile paylaş
Demet Akalın ve Hira bebek taburcu oldu

Demet Akalın ve Hira bebek taburcu oldu

Hastaneden çıkarken Hira bebeği ise babası Okan Kurt pusette taşıdı. Bebeğin üzerinin kapalı olması dikkat çekti. Basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Demet Akalın, “Mutluyuz tabii ki. 3 gündür odadan dışarıya çıkmıyoruz. Ben ‘dadı tutarım’ diyordum ama başka bir şeymiş. Her şey unutuluyormuş. Bütün gelen sanatçı arkadaşlarım ve siyasetçi arkadaşlarım altın taktılar. İsim vermeyeyim şaşırdığımız insanlardı” dedi.

Demet Akalın ve Hira bebek taburcu oldu

100 BİN LİRA TEKLİF ETTİLER

Demet Akalın, bebeğin fotoğraflarını 100 bin TL’ye sattığı, gelirin hayır kurumlarına bağışlanacağı iddialarıyla ilgili ise, “Teklif doğru ama öyle bir şey düşünmüyoruz” cevabını verdi. Çiçeği burnunda baba Okan Kurt ise doğumdan sonra ağladığını ifade ederek, “Mükemmel bir şeydi. Annesi zaten uyuyordu. Bir iki saat ağlayarak geçirdim” şeklinde konuştu. Çift, bebeğin göbek bağının hastanede kaldığını söyledi. Ağrıları olduğunu söyleyerek açıklamasını kısa tutan Demet Akalın, eşinin yardımıyla lüks aracına binerek evinin yolunu tuttu.

 


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir