taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7922
6.4721
1490.58
98415.34
277.611
46449.17

Deniz Baykal kadınlar korosu ile birlikte şarkı söyledi

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Antalya'da Türk Sanat Müziği Kadınlar Korosu'nun 'Şarkılardan Fal Tuttum' adlı konserine katıldı, koroyla birlikte şarkı söyledi.

DHA | 03.03.2015 - 14:52..
Whatsapp ile paylaş
Deniz Baykal kadınlar korosu ile birlikte şarkı söyledi

deniz baykal

İş Bankası Emeklileri Derneği ile Ezgican Sanat Merkezi'nin oluşturduğu Türk Sanat Müziği Kadınlar Korosu'nun 'Şarkılardan Fal Tuttum' adlı konserlerinin 6'ncısı, Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu'nda gerçekleşti.

DENİZ BAYKAL ŞARKI SÖYLEDİ

Samsun'da Türkiye'nin ilk 'İmamlar Korosu'nu kuran ünlü şef Kemal Olguncan'ın yönettiği koronun kadın üyeleri arasına giren Deniz Baykal, 'Safalar Getirdin' adlı şarkıya eşlik etti. Farklı makamlarda 22 şarkının okunduğu konserde Baykal, koro şefi, koro üyeleri ile solistler alkış yağmuruna tutuldu. Baykal'ın yanı sıra, CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan da koro ile birlikte şarkı söyledi.

Deniz Baykal kadınlar korosu ile birlikte şarkı söyledi

"YÜREĞİMİZE DOKUNAN BİR PERFORMANSA TANIK OLDUK"

Konserde emeği geçenlere teşekkür eden Baykal, "Hepimizin hayatının birer parçası olmuş eserleri, bir profesyonel organizasyonun parçası olarak değil, hayatın içindeki insanların, annelerin, anneannelerin, babaannelerin daha gerçek, daha sahici bir şekilde ortaya koymasına, içimize, yüreğimize dokunan bir performansa tanık olduk. Yaşamın, günlük hayatın gerginliklerinden, şiddetinden, olumsuzluklarından birkaç saat de olsa kurtulma, kendimizi bunların dışına çekme imkanı bulduk" dedi. Deniz Baykal, konser sonunda koro üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Deniz Baykal kadınlar korosu ile birlikte şarkı söyledi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir