taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.512

Deniz Baykal Kılıçdaroğlu'nun yalanını belgeledi

Deniz Baykal'ın, basına kapalı grup toplantısında Kılıçdaroğlu'nun "Beni aramadı" iddiasını çürütmesi gerginliğe neden oldu.

23.06.2015 - 06:52..
Deniz Baykal Kılıçdaroğlu'nun yalanını belgeledi

kılıçdaroğlu-baykal

Cumhurbaşkanı Erdoğan Deniz Baykal'ı davet ettiğinde Baykal Kılıçdaroğlu'na ulaşmak için bütün yolları denemiş, ancak Kılıçdaroğlu bir gazeteye verdiği röportajda "Deniz Bey bana ulaşmak istese ulaşırdı, bana ulaşmak istemedi, yanlış yaptı" anlamında cümleler kurmuştu.

Bir TV kanalında canlı yayına katılan Savcı Sayan, önemli bir kulis bilgisi paylaştı. Sayan, CHP'nin dün basına kapalı şekilde gerçekleştirilen grup toplantısında ortalığın karıştığını, Deniz Baykal'ın gündem dışı söz alarak, Kılıçdaroğlu'na o gün ulaşmaya çalıştığına dair GSM operatörü raporlarını gösterdiğini söyledi.

İşte Savcı Sayan'ın ağzından, CHP Grup Toplantısı'nda yaşananlar:

"BAYKAL KILIÇDAROĞLU'NUN YALANINI BELGELERLE İSPATLADI"

"Bugün CHP'nin basına kapalı grup toplantısında Deniz Baykal gündem dışı söz aldı, kürsüye çıktı, Turkcell'den getirttiği kayıtları gösterdi. Dedi ki, "ben o gün, Cumhurbaşkanı beni davet ettikten sonra, şu şu numaralardan Kemal Bey'e ulaşmaya çalıştım, Kemal Bey'in telefonu cevap vermedi, özel kalemine ulaştım, o bana başka bir numara verdi, oradan da aradım ulaşamadım. Kemal Bey çıkmış kamuoyunu yanıltmak için Deniz Bey bana ulaşabilirdi demiş. Kayıtlar elimde. Resmi dilekçeyle başvurdum, Turkcell'den kayıtları aldım getirdim".

"KILIÇDAROĞLU YİNE ÇARK ETTİ"

Baykal bunu dedikten sonra, Kemal Bey böyle "ya işte ben yanlış anlaşıldım, bana yanlış söylediler..." gibi şeyler söyledi.

"İKİ VEKİL BAYKAL'A SÖZLÜ SALDIRIDA BULUNDU"

"O zaman, Kemal Bey'in iki tane milletvekili Deniz Bey'e sözlü sataşmada bulundu. 'Sen genel başkana nasıl yalancı dersin, genel başkan doğruları söylüyor' dediler. Bunlar da, eski Genel Başkan Yardımcısı'yla bir tane yeni milletvekili. İsimlerini biliyorum. İkisi resmen grupta Deniz Bey'e saldıracaklardı."

Deniz Baykal Kılıçdaroğlu'nun yalanını belgeledi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)