taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7757
Euro
7.3691
Altın
1650.92
Borsa
93225.22
Gram Altın
359.253
Bitcoin
49325.51

Deniz getireceğim diyen iş adamı milletvekili adayı oldu

30 Mart 2014'te yapılan yerel seçimlerde "Eğer Belediye Başkanı olursam Denizli'ye deniz getireceğim" vaadinde bulunan iş adamı Mehmet Uğur Tatar, AK Parti'den milletvekili adayı oldu.

DHA |
Whatsapp ile paylaş

Deniz getireceğim diyen iş adamı milletvekili adayı oldu

denizli

Geçtiğimiz yerel seçimlerde verdiği vaatlerle ve çılgın projeleriyle gündeme gelen işadamı Mehmet Uğur Tatar, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi Ak Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Son yerel seçimlerde AK Parti’den Denizli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Tatar, şöyle kouştu;

BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANAMADIM

"2004 yılı yerel seçimlerinde bağımsız belediye başkan adayı oldum, kazanamadım. 2011 milletvekili seçimlerinde Has Parti’den birinci sıra milletvekili adayı oldum, meclise gitmek kısmet olmadı. 2014 yerel seçimlerinde Denizli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı oldum, aday olmak kısmet olmadı.

AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI OLDUM

Şimdi de milletvekili aday adayıyım. Denizli’ ye, vatanımıza, milletimize olan hizmet tutkusu içimde bir volkan gibi kaynarken kenarda durmak bana yakışmazdı. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olgusundan yola çıkarak AK Parti’den aday adayı oldum"

DENİZLİ'YE DENİZ GETİRECEĞİM DEMİŞTİ

Tatar, son yerel seçimlerde büyükşehir belediye başkanlığı için aday adayı olup, "Denizli sanayi ve ihracat kenti. İhracat ürünlerini limana ulaştırmak maliyetli. Bu nedenle Denizli’ye deniz getirip, liman yaptıracağım" vaadinde bulunmuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir