taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7428
6.3303
1516.94
100236.7
280.124
58624.14

Denizli'de hurdacı kadının hırsızlığı kamerada

Hurda toplayan bir kadın, refüjde bulunan yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki demir bariyerlerden birini çalarak uzaklaştı.

İHA | 05.08.2019 - 16:00..
Whatsapp ile paylaş

Denizli-Antalya karayolu Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde, yoldaki kazaların önüne geçilmesi amacıyla yolun karşısına geçilmemesi için yol ortasındaki refüje demir bariyer yapıldı.

HIRSIZLIK KAMERADA

Yol üzerine yapılan üst geçitten yolun karşısına geçen bir şahıs, cep telefonu ile yaşanan hırsızlığı kayıt altına aldı. At arabası ile yol kenarında duran bir kadın, demir bariyerlerden birinin yerinde olmadığını fark etti. Ardından demir bariyerin refüjde olduğunu gören kadın, bariyeri kaldırarak götürmek istedi. Kadın ilk denemesinde bariyeri kaldıramayınca yere bıraktı, sonra çevresini kolaçan ederek ikinci denemede bariyeri kaldırmayı başararak at arabasının üstüne koydu. Kadın, daha sonrasında ise gözden kayboldu.

Denizli'de at arabasıyla gelip demir bariyer çaldı ViDEO

"DEVLETİN MALINI ÇALMAK BU KADAR KOLAY"

Hırsızlık anını çeken vatandaşın ise çekim esnasında, "Devletin malını çalmak bu kadar kolay" demesi dikkatlerden kaçmadı. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ise çalınan bariyerin yerine yenisi yaptığı gözlendi.

Denizli'de hurdacı kadının hırsızlığı kamerada

Denizli'de hurdacı kadının hırsızlığı kamerada

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir