taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6469
Euro
7.2718
Altın
1594.31
Borsa
89298.11
Gram Altın
340.988
Bitcoin
41936.13

Derya Şensoy: Babam gibi birine aşık olurum

Derya Şensoy, Elle Dergisi'ne samimi açıklamalarda bulundu.


Whatsapp ile paylaş

Derya Şensoy: Babam gibi birine aşık olurum

Derya Şensoy: Babam gibi birine aşık olurum

Rol aldığı Doksanlar dizisi sayesinde son zamanlarda herkesin merak ettiği, Ferhan Şensoy ve Derya Baykal'ın 23 yaşındaki oyuncu kızı Derya Şensoy, Elle'nin mart sayısına konuk oldu.

"DOKSANLAR ALDIĞIM İLK DİZİ TEKLİFİ DEĞİL"

Ergin Tunç'un objektifi karşısına geçen ve Suzan Yurdacan'ın sorularını yanıtlayan Derya Şensoy, diziye dahil oluşunu, aşkı ve "Ferhan Şensoy hastasıyım!" dediği babasına hayranlığını anlattı. Atv'de yayımlanan Doksanlar dizisinde Tuğba karakterini canlandıran Şensoy, bunun aldığı ilk dizi teklifi olmadığını söylüyor: "Doksanlar, aldığım ilk dizi teklifi olmadı, kabul ettiğim ilk teklifti. Ondan önce de öneriler geldi ancak aklıma yatmayan, kendimi göremediğim projelerdi."

Derya Şensoy: Babam gibi birine aşık olurum

Diziye dahil oluşunu ise şöyle anlatıyor: "Teklif geldiğinde görüşmeye ablamla gitmiştik. Teklifi ikimize yaptılar. Biz aynı projede olmak istemediğimize karar verdik. Ablam benim denememi istedi." Daha önce oyunculuktan neden kaçtığı sorulduğunda korktuğunu söyleyerek, "Ferhan Şensoy ve Derya (Baykal) Şensoy'un kızı olup 'oyunculuk yapacağım' demek hiç kolay değil. Çok gurur verici ama 'boynuzun kulağı geçmesi' gibi bir ihtimal de yok" diyerek cevaplıyor.

"BABAM GİBİ BİRİNE AŞIK OLURUM"

Bir kere âşık olduğunu söyleyen genç oyuncu "Hayatımda biri olsa bunu paylaşmaktan çekinmem" diye ekliyor. "Babanıza benzeyen bir erkeğe mi âşık olmak istersiniz?" sorusuna ise şöyle cevap veriyor: "Babamla ilgili en sevdiğim şey, küçüklüğümüzden beri bize yetişkin gibi davranmasıydı. Senaryo yazar , iki sayfasını hemen okutup fikrimizi sorardı. Kitaplarını 'Bir kardeşiniz daha oldu' diye imzalardı. Herhalde babam gibi birine âşık olurum." Babasının oyunlarının provalarına da katıldığı için ezbere bilerek izlediğini söyleyen Şensoy, "Zaten babama çok âşığım! Aynı zamanda Ferhan Şensoy hastasıyım!"diyor. Hayatta mutlaka yapmak istediği şey ise Antarktika'ya gitmek ve mutlaka kutup ayılarına sarılmak. "Bunun mümkün olmadığını da biliyorum" diye de ekliyor. Şensoy, hoşlanmadığı bir huyunu ise "Dilimin kemiği yok galiba" diyerek anlatıyor. Oyunculuğun uzun bir yol olduğunu söylüyor: "Devam etmeye karar verirsem kendimi geliştirmem gerektiğini biliyorum" diyerek okuduğu bölüm illüstrasyonla ilgili de bir şeyler yapmak istediğini ekliyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir