taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6924
Euro
7.3268
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
361.247
Bitcoin
46685.06

Devlet Bahçeli: Kimse ülkücüleri sokağa çekemez

MHP lideri Bahçeli, ülkücüler üzerine çeşitli oyunlar oynandığı ve kendilerini sokaklara çekmek isteyenlerin bulunduğunu ileri sürdü ve ekledi: Kimse bizi sokağa çekemez.


Whatsapp ile paylaş
Devlet Bahçeli: Kimse ülkücüleri sokağa çekemez

Devlet Bahçeli: Kimse ülkücüleri sokağa çekemez

Devlet Bahçeli, MHP'ye ve ülkücülere sandık yerine sokağı adres göstermek isteyenlerin bulunduğunu belirtti. Bahçeli şunları söyledi:

'BU SEÇİMDE ABBAS YOLCU'

"Bazıları var sandık yerine sokağı telkin ediyor. Dava arkadaşlarımızı, ülkücü kardeşlerimizi sokağa çekmek istiyorlar. Genç dava arkadaşlarıma özellikle sesleniyorum: Sokakta hiçbir şart altında işiniz gücünüz olmayacak. Sokak kanlıdır, karanlıktır, dibi görülmeyen bir kuyudur orada işiniz yok. Çözüm sokakta değil, sandıktadır, demokrasi içindedir. Gençler sokak yerine sandığa giderseniz. Başbakan’ı havada takla attırıp yere çarptırırsınız. Sonra baktığınızda bir partiyi de iktidara taşırsınız. Oy kullanmayanlara sesleniyorum, gençlerimize sesleniyorum: Sandığa gidin, yaş grubunuzu da alın el ele tutuşup sandığa gidin. Türkiye’nin geleceğisiniz, birlikte hareket ederseniz. Bu iktidar seçimde Abbas yolcudur."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir