taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5715
Euro
7.2589
Altın
1614.62
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.571
Bitcoin
42014.06
fuzulev

Diriliş'te operasyonu öngören sahne

TSK gece yarısı Süleyman Şah Saygı Karakolu'na operasyon düzenledi. Sabaha karşı yapılan operasyon, TRT1'de ekrana gelen Diriliş'teki Süleyman Şah sahnesini akıllara getirdi.

Haber Merkezi |
Whatsapp ile paylaş
Diriliş'te operasyonu öngören sahne

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Süleyman Şah Saygı Karakolu'na gece yarısı operasyon düzenledi. Karakolda görev yapan 44 bordo bereli Türkiye’ye getirildi. Süleyman Şah'ın naaşının nakledileceği yer olan Suriye Eşmesinde bir bölge kontrol altına alındı.

TÜRBE İMHA EDİLDİ

Operasyon sonrası Genelkurmay'dan askerlerimizin ve emanetlerimizin başarılı bir şekilde kurtarıldığı, Süleyman Şah Türbesi ve karakolunun IŞİD'in eline geçmemesi için imha edildiği açıklaması yapıldı.

Diriliş Ertuğrul'da Süleyman Şah sahnesi İZLE

DİRİLİŞ'TE O SAHNE

Bugün yapılan operasyondan henüz kimsenin haberi yokken geçen hafta yayınlanan TRT'nin dönem dizisi Diriliş'te bu olaya değinildi. Dizinin yayınlanan bölümünde Süleyman Şah ile Kurdoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Diriliş'te operasyonu öngören sahne

NESLİMİZDEN BİRİLERİ, MEZARIMIZI BURADA KOYMAZ

Konuşma sırasında Kurdoğlu Süleyman Şah'a "Burası bizim mezarımız olacak" dedi. Ona cevap ise Deli Demir'den geldi. "Merak etme Kurdoğlu, neslimizden birileri gelir mezarımızı burada komaz"

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir