taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.81975
6.54675
1275.75
96886.48
238.741

Doktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale etti

Adana'da kontrolden çıkarak kaza yapan panelvanda bulunan 2'si kadın, 3 kişi yaralandı. Olay yerinden geçen doktor, "Ben doktorum ambulans gelene kadar ayrılmam" diyerek yardım etti.

İHA | 25.02.2019 - 09:13..
Whatsapp ile paylaş

Yüreğir ilçesi Sinanpaşa Mahallesi’nde, Hacı Sabancı Bulvarı’ndan Mithat Özsan Bulvarı istikametine giden 01 CNH 99 plakalı panelvan tipi araç kontrolden çıkarak, kaldırımda bulunan narenciye ağacına çarptıktan sonra yan yatarak durdu.

OLAY YERİNDEN GEÇEN DOKTOR YARDIMA KOŞTU

Araç içerisinde bulunan 2’si kadın 3 kişi, çevrede bulunan vatandaşlar tarafından yan yatan araçtan kurtarıldı. O esnada arabasıyla yoldan geçen genç kadın doktor, kazayı görünce durdu ve yaralılara yardım etmek için koştu.

Doktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale etti

DOKTOR, ONU GÖTÜRMEK İSTEYEN ARKADAŞINI DİNLEMEDİ

Panelvan araç içerisinden hafif sıyrıklarla kurtarılan kadınlara su veren genç doktor, onları sakinleştirmeye, önemli bir yaraları olup olmadığını anlamaya çalıştı. Kadın doktor yaralılara bir taraftan su verirken, bir taraftan da kaza sırasında ayaklarından çıkan terlikleri giydirdi. Bu sırada kadın doktorun arkadaşı, yanına gelerek "Hadi gidelim" diyerek, onu kaza yerinden götürmek istedi.

Doktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale etti

Bunun üzerine kadın doktor, "Ben doktorum. Ambulans gelene kadar gidemem buradayım.” diyerek yaralıları sakinleştirmeye çalıştı. Adı öğrenilemeyen kadın doktor, yaralılara ilk müdahaleyi yaptıktan sonra aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Yaralılar, sağlık durumlarının iyi olduğunu söyleyerek hastaneye gitmeyi kabul etmedi. Panelvan araç, çekici yardımıyla kaza yerinden alındı.

Doktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale ettiDoktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale ettiDoktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale ettiDoktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale ettiDoktor, arkadaşını dinlemedi yaralılara müdahale etti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir