taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3169
6.07805
1221.3
94263.17
208.76

Düğündeki takı kavgası gelinle damadı ayırdı

Samsun'da takı yüzünden çıkan kavgada yaralanan gelin hastaneye kaldırılırken damat sosyal medyada durumunu 'İlişkisi yok' yaptı.

DHA | 23.10.2017 - 09:45..
Düğündeki takı kavgası gelinle damadı ayırdı

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde nikahı daha önce kıyılan damat Bilgin Akhan ve gelin Duru Akhan'ın 22 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen düğünü sonrası gelinle damada takılan takıların, kız tarafında kalması nedeniyle iki aile arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşmüş ve gelin ile her iki aileden 11 kişi, hafif yaralanmıştı.

Düğündeki takı kavgası gelinle damadı ayırdı

"İLİŞKİSİ YOK"

Yaralanan gelin Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp tedaviye alınırken damadın sosyal medya hesabında durumunu 'İlişkisi yok' olarak güncellemesi dikkat çekti.

"KINA GECESİNDE SANDALYE MESELESİNDEN KAVGA ÇIKTI"

Takı töreninde çıkan kavgada kız tarafı tarafından dövüldüğü öne sürülen damat Bilgin Akhan, "Kızla 15 gün önce bir vesileyle tanıştım. Düğün yapmaya karar verdik. 5 bin lira 'süt parası', 3 bilezik, 2 yüzük 1 kolye ,1 saat ve 2 küpe anlaşmamız vardı. Kızı istemeye giderken 1 yüzük, 2 küpe 1 saat taktık. Düğün gününe karar verdik. 17'sinde resmi nikah yaptık. Kına gecesi, sandalye meselesinden olay çıktı. Kızla ayrılma safhasına geldik. Biz evden ayrıldık, kız tarafı kendi arasında kınayı yaptı.

Düğündeki takı kavgası gelinle damadı ayırdı

"4 SEFER DAHA BUNU YAPMIŞLAR"

Düğün günü gelini evinden alıp geldik. Takı merasimi başladı. Erkek tarafı olarak takılarımızı taktık. Kız tarafı takıya geldi. Babası para verdi annesi hiç birşey vermedi. Ağabeyi, kıza 'Herşey anlaştığımız gibi olacak' dedi. Takıların kendilerinde kalacaklarını söyleyince kavga çıktı. Bunlar dolandırıcılık peşindeymiş. Bizden hariç 4 sefer daha bunu yapmışlar. Bundan sonra birleşme şansım yok. 5 bin lira 'süt parası' ve 15 bin liralık takılarım var bunları almadan kendisi boşanmak istese de ben boşamayacağım. Resmi nikahımız vardı. Ben bunlardan davacı oldum." dedi.

Düğündeki takı kavgası gelinle damadı ayırdı

Düğündeki takı kavgası gelinle damadı ayırdı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir