Petrol
76.22
-1.23%
Euro
19.6873
0.51%
Dolar
18.6426
0.05%
Altın
1.073
0.23%
Borsa
4856
0.60%
Bitcoin
325.996
2.45%
12ºC
İstanbul
Hafif yağmur 12 C

  4 aydır aradığı kızını elleriyle gömmüş

  5 yaşındaki kızını kameralar önünde gözü yaşlı arayan annenin, kızının katili olduğu ortaya çıktı.
  • 27.09.2013 - 14:22
  4 aydır aradığı kızını elleriyle gömmüş

  4 aydır aradığı kızını elleriyle gömmüş #1

  Fransa'da, 4 ay önce polisi arayarak kızı Fiona parkta oynarken kısa bir süre uyuyakaldığını, uyandığında Fiona'yı bulamadığını söyleyen Bourgeon'un ifadesine polis inanmamış, şüpheleri anne ve erkek arkadaşı üzerine yoğunlaşmıştı. Zira bütün aramalara rağmen küçük Fiona'dan hiçbir iz bulunamamış, parkta yapılan incelemede tek bir tanık bile küçük Fiona'yı görmemişti.

  KAMERALAR KARŞISINDA SÜREKLİ AĞLADI

  4 aydır seferber olan mahalle sakinleri ve dernekler de küçük kızın bulunması için afişler, ilanlar, fotoğraflar bastırarak anneye destek verdiler. Kameralar karşısında sürekli ağlayan Cecile Burgeon, kızının bulunması için yalvarıyor, bilgi almak için sürekli polisi arayarak, onların yeterince etkili çalışmadığından şikayet ediyordu.

  Ancak annenin hikayesine inanmayan Fransız polisi dün anneyi sorguya aldı. Sorguda psikolojisi hayli bozuk olduğu görülen anne sonunda 5 arkadaşını davet ettikleri bir gece, erkek arkadaşının sarhoş olduğunu ve kızını döverek öldürdüğünü, ardından paniğe kapıldıklarını ve birlikte yakınlarda bir ormana gömdüklerini itiraf etti.

  PSİKOPAT SEVGİLİ

  Mahalle sakinlerince 'uyuşturucu bağımlısı ve tam bir psikopat' olarak tanımlanan erkek arkadaş Berkan Maklouf ise 'Fiona hamile annesinin taklidini yapıyor ve onun gibi kusuyordu. Yine bunu yaparken bir sabah kusmuk içinde boğulduğunu gördük. Panik nedeniyle de bir yere gömdük.' diye ifade verdi.

  Fransız polisi hala anne Cecile Bourgeon ve 3 polis köpeği eşliğinde, orman içinde göl kenarında bir yere gömülen küçük Fiona'nın cesedini arıyor.


  Görüş Bildir