Petrol
86.51
1.10%
Euro
19.6739
0.23%
Dolar
18.6349
0.00%
Altın
1.077
0.01%
Borsa
4923
0.00%
Bitcoin
327.431
1.46%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  ABD'de yaşayan adam hala seçim sonuçlarını bilmiyor

  ABD'de yaşayan Joe Chandler, 8 Kasım'daki başkanlık seçiminin sonucunu hala bilmiyor. Ayrıca sonucu öğrenmemek için elinden geleni yapıyor.
  • 23.11.2016 - 15:30
  ABD'de yaşayan adam hala seçim sonuçlarını bilmiyor

  Georgia eyaletine bağlı Brunswick'te yaşayan Chandler yaklaşık 2 hafta önce ABD'de yapılan başkanlık seçimlerinin galibinin Donald Trump olduğunu bilmiyor. Chandler seçim sonuçlarını öğrenmemek için sokakta kulaklıkla geziyor ve boynunda "Kimin kazandığını bilmiyorum ve bilmek istemiyorum. Lütfen bana söylemeyin" yazan bir tabela taşıyor.

  TELEFONDAN UZAK DURUYOR

  Hayatını takvim yaparak kazanan bir sanatçı olan Chandler'ın insanlarla temasının az olması da bu seçiminde zorlanmamasını sağlamış. Chandler seçim sonucunu öğrenmemek için haber kaynaklarından uzak duruyor ayrıca cep telefonunu da kapalı tutuyor.

  ABD de yaşayan adam hala seçim sonuçlarını bilmiyor #1

  "CAHİLLİK BALONUMUN İÇİNDE MUTLUYUM"

  The Today Show'a Skype bağlantısıyla katılan Chandler "Sadece kendime 24 saatlik mutlu cahillik tanımak istemiştim" ifadelerini kullandı. Chandler Fox 5'e yaptığı açıklamada ise bu kararı neden verdiğini anlattı: "Bu siyasi gürültü patırtıdan, dijital medyadaki tüm bu kargaşadan uzaklaşarak kendimi bir fırtınanın merkezinde buldum. Cahillik balonumun içinde çok huzurluyum." Bu sayede kendi yaratıcı işlerine daha fazla zaman ayırdığını söyleyen Chandler daha ne kadar seçim sonucunu öğrenmeye direneceğini ise bilmiyor. Hem Trump hem de Hillary Clinton'dan hoşlanmadığını söyleyen Chandler seçimlerde kime oy verdiğini ise açıklamadı.


  Görüş Bildir