Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.942
-0.21%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  ABD'li baba kızı prenses olsun diye krallık ilan etti

  ABD'li Jeremy Heaton, kızı prenses olmak istediği için Afrika’da küçük bir toprakta krallık ilan etti.
  • 16.07.2014 - 09:56
  ABD'li baba kızı prenses olsun diye krallık ilan etti

  prensesemily

  Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Jeremy Heaton, kendi yarattığı bayrakla Afrika’ya gitti ve bayrağını diktiği toprağın “yeni Kuzey Sudan Krallığı’nı temsil ettiğini" söyledi.

  KRALLIK İLAN ETTİĞİ ALAN ÇÖL BÖLGESİ

  BBC Türkçe’nin haberine göre; Jeremy Heaton’ın bahsettiği alan, Mısır ile Sudan arasında kalan 800 kilometre karelik kurak bir çöl bölgesi. Her iki ülkeye de kendi krallığının tanınması talebiyle başvuran Heaton, henüz bir yanıt alamamış. Heaton’ın asıl amacıysa kızını prenses yapabilmek.

  KIZININ 7'NCİ YAŞ DOĞUMGÜNÜ İÇİN KRALLIK İLAN ETTİ

  Kızının prenses olmayı çok istediğini belirten baba, bunun için tüm şartları zorladığını söylüyor. Kızının yedinci yaş doğumgünü için “Bir Tawil” adı verilen ve ne Mısır ne de Sudan tarafından sahiplenen çöl bölgesinde geziye çıkan Heaton, burada krallığını ilan ederek, kızı Emily’nin hayallerini gerçekleştirdiğini ileri sürüyor.

  ABD li baba kızı prenses olsun diye krallık ilan etti #2

  "HİÇ YAPMAYACAĞINIZ ŞEYLERİ ÇOCUĞUNUZ İÇİN YAPABİLİYORSUNUZ"

  Washington Post gazetesine konuşan baba, "Bazen hiç yapmayacağınız şeyleri çocuklarınız için yapabiliyorsunuz"diyor. Üç çocuk babası Heaton, çocuklarına onlar için her şeyi yapabileceğini göstermek istediğini söyledi.

  BAYRAK TASARIMI KIZINA AİT

  Baba Jeremy Heaton, 16 Haziran’da kızıyla gidip birlikte diktikleri bayrağın tasarımının kızına ait olduğunu söyledi.  Heaton, talebinin oldukça meşru olduğu konusunda iddialı. Hatta destek almak için Afrika Birliği’ne başvurmayı düşündüğünü söylüyor.

  PRENSES EMILY OLARAK HİTAP EDİYORLAR

  Diğer yandan, aile bireyleri Emily’ye şimdiden “Prenses Emily” olarak hitap ediyor. Emily ise sürekli kraliyet tacını takıyor ve prenses olmanın çok havalı olduğunu düşünüyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir