Petrol
97.59
0.20%
Euro
18.5726
0.86%
Dolar
17.9613
0.52%
Altın
1.032
0.23%
Borsa
2849
0.68%
Bitcoin
440.539
5.44%
24ºC
İstanbul
Bulutlu 24 C
  ABD'li komedyen Trump'ın kesik başıyla poz verdi

  ABD'li komedyen Trump'ın kesik başıyla poz verdi

  Amerikalı komedyen Kathy Griffin, ABD Başkanı Donald Trump'ınkine benzeyen kanlı kesik başla verdiği poz büyük tepki topladı.
  • 31.05.2017 - 18:22

  ABD Başkanı Donald Trump, kesik baş maketini elinde tutarken görüntüsünü videoya kaydeden komedyen Kathy Griffin'e tepki gösterdi.

  TRUMP'IN KESİK KAFASIYLA VİDEO PAYLAŞTI

  ABD’li ünlü komedyen Kathy Griffin, Instagram hesabından, elinde kanlar içinde kesik bir baş tuttuğu sırada çekilen bir video paylaştı. Bu baş ise ABD Başkanı Donald Trump’a aitti.

  ABD li komedyen Trump ın kesik başıyla poz verdi #1

  KOMEDYEN TEPKİ ÜZERİNE ÖZÜR DİLEDİ

  Griffin, Twitter'da yayımladığı özür videosunda "çizgiyi aştığını" söyledi, "Fotoğraf çok rahatsız edici. İnsanları nasıl etkilediğini anlıyorum. İleri gittim. Beni affedin." dedi.

  TRUMP: GRİFFİN KENDİNDEN UTANMALI

  Chelsea Clinton’dan kısa bir süre sonra, ‘fotoğrafın odağındaki’ isim olan Trump da Twitter’dan Kathy Griffin’e tepkisini gösterdi. Trump, “Kathy Griffin, kendinden utanmalı. Çocuklarım, özellikle de 11 yaşındaki oğlum Barron, bu yüzden zor zamanlar geçirdi. Hasta.” diye yazdı.

  ABD Başkanı Donald Trump'ın kesik baş maketini gösteren komedyen CNN tarafından kovuldu.

  KANALDAN KOVULDU

  CNN'DE program yapan komedyenin kanal yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamayla işinden olduğu öğrenildi. Açıklamada; "CNN, yılbaşı programı kapsamında Kathy Griffin ile olan sözleşmesini sona erdirmiştir." ifadesine yer verildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir