Euro
9.4421
-0.14%
Dolar
7.8291
-0.03%
Altın
459.36
0.55%
Borsa
1.335
0.74%
Bitcoin
149.885
-2.40%
7ºC
İstanbul
Bulutlu 7 C

  ABD'li turist fotoğrafını çektiği aslana yem oldu

  Güney Afrika'nın Johannesburg kentinde bir aslanın saldırdığı ABD vatandaşı kadın hayatını kaybetti, arkadaşı ağır yaralandı.
  • 02.06.2015 - 09:23
  ABD'li turist fotoğrafını çektiği aslana yem oldu

  ABD li turist fotoğrafını çektiği aslana yem oldu #1

  Güney Afrika'daki bir aslan parkında fotoğraf çekme hevesi, bir Amerikalı turistin ölümüne neden oldu. Johannesburg'daki parkta aslanların fotoğrafını daha net çekmek için bulundukları aracın camını açan 22 yaşındaki turist, aslanların saldırısıyla hayatını kaybetti.

  UYARILARA RAĞMEN PENCERELER AÇIK

  Parkın güvenlik sorumlularından Scott Simpson, ziyaretçilerin kurallara uyması gerektiğini belirtiyor: "Biz ziyaretçilerimize girişte bir broşür veriyoruz, lütfen camlarınızı kapatın yazan. Ve bunun nedenini de açıklıyoruz. Ancak buna rağmen pencerelerin açık olduğu görülüyor. Aslan araca doğru atlamış ve ziyaretçimizi ısırmış. Çalışanlarımız hemen duruma müdahale ederek aslanı oradan uzaklaştırmaya çalışmış. Şoförün de aslanı uzaklaştırmak için verdiği mücadele sırasında yaralandığı görülüyor."

  ABD li turist fotoğrafını çektiği aslana yem oldu #2

  ARKADAŞI AĞIR YARALANDI

  Ölen turistin yanındaki Güney Afrikalı arkadaşının da ciddi yaralar aldığı kaydedildi. Mart ayında da aynı parkta Avustralyalı bir turist, aracın camını açtığı için aslanların saldırısına uğrayarak yaralanmıştı.

  Safariye giden ailenin kapısını dişi aslan açtı TIKLA İZLE

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir