Euro
15.4280
-0.99%
Dolar
13.5192
-0.46%
Altın
789.6610
-0.71%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
583.695
-0.59%
2ºC
İstanbul
Açık 2 C

  ABD'yi delirten yeni uyuşturucu

  ABD'de yaşaanan önce yamyam, şimdi de çıplak anne olayı yeni uyuşturucunun etkisi olduğu düşünülüyor...
  • 15.06.2012 - 22:07
  ABD'yi delirten yeni uyuşturucu

  ABD yi delirten yeni uyuşturucu #1

  ABD'nin gündeminde 'yeni LSD' olarak adlandırılan kimyasal madde var. 'Yeni LSD'yi gündeme taşıyan son olay New York'ta yaşandı.

  Komşuları, 35 yaşındaki Pamela McCarthy'nin küçük oğlunu dövdüğünü, kendilerine saldırdığını ve köpeklerini boğazladığını söyleyerek polisi aradı.

  ÇIPLAK KOVALADI

  Polisin gelmesinden önce tamamen kontrolden çıkan McCarthy, erkek arkadaşı tarafından uzaklaştırılan çocuğunun peşinden çıplak olarak koşmaya başladı. Komşuları tarafından fotoğraflanan bu görüntüden kısa süre sonra olay yerine gelen polis, şok tabancasıyla etkisiz hale getirildi.

  Daha sonra hastaneye kaldırılan McCarthy, burada hayatını kaybetti. Genç kadının otopsi sonuçları çarşamba günü açıklanacak ancak yetkililer Pamela McCarthy'nin de 'yeni LSD' kurbanlarından biri olduğunu düşünüyor.

  'DELİREN' KURBANLAR

  Yeni LSD'nin etkisindeki insanlar vahşi davranışlarda bulunabiliyor. Bunun en bilinen örneği, 'MiamiYamyamı' olarak bilinen Rudy Eugene'nin 3 hafta önce bir evsize saldırması ve kurbanının yüzünün yaklaşık yüzde 80'ini yerken yakalanması.

  Bir başka olayda da Brandon DeLeon, Miami'deki bir fast food restoranında müşterileri rahatsız ettiği için uyarılmış ve uyarı sonrasında gelen polis memurunun başını ısırmış ve "seni yiyeceğim" diye bağırmıştı.

  Carl Jacquneaux isimli bir kişi de aynı uyuşturucunun etkisindeyken bir komşusunun yüzünü ısırmıştı.

  McCarthy'nin yaşadıklarına benzer bir olay da Shane Shuyler'ın başına geldi. 40 yaşındaki kadın, çırılçıplak soyunarak parktaki bir bankın üzerinde oturmuş ve 3 yaşındaki bir kızı sözlü olarak taciz etmişti.


  Görüş Bildir