Euro
10.3678
-0.29%
Dolar
8.7373
0.21%
Altın
495.67
-0.3%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
313.100
-1.67%
21ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 21 C
  Aksa'da Yahudi provokasyonu

  Aksa'da Yahudi provokasyonu

  Kudüs'ün ABD'nin eliyle İsrail'in başkenti olarak ilan edilmesinin ardından, Aksa'da Yahudi provokasyonu artıyor. Her gün yüzlerce fanatik, polis nezaretinde Aksa'nın avlusunu basıyor.
  • Haber Merkezi
  • 17.12.2017 - 15:10

  qweq

  ABD'nin, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak ilan etmesinin üzerinden bir haftadan fazla süre geçti. Filistinli eylemciler İsrail'in hukuksuz ve ahlaksız işgaline karşı sokaklarda direniş gösterileri gerçekleştirirken, İsrailli fanatik Yahudiler, her gün Aksa'ya baskınlar gerçekleştiriyor.

  Aksa da Yahudi provokasyonu #2REUTERS/Amir Cohen (İsrail'de Ultra Yahudilerin liderinin cenaze töreninden)

  YAHUDİ PROVOKASYONU

  Aşırıcı ve Fanatik İsrail Yahudileri, günlerdir Aksa'nın avlusunu işgal eylemleri gerçekleştiriyor. Sosyal medyadan örgütlenerek bir araya gelen Yahudiler, Aksa'nın kapılarından sloganlar atarak giriyor, avlu içinde de polis nezaretinde ayinler gerçekleştiriyor.

  Fanatik Yahudiler polis eşliğinde Mescid-i Aksa'yı bastı - VİDEO

  Müslümanlara ait olan alanlardan geçerek polis gözetiminde taşkınlık çıkartan fanatikler, bugün de Aksa'ya 104 kişilik bir baskın gerçekleştirdi.

  Aksa da Yahudi provokasyonu #3

  AKSA PROVOKASYONLARI VE FANATİK YAHUDİLER

  Geçtiğimiz hafta Kudüs'e destek eylemleri çerçevesinde, Filistin'in her bölgesinde başlayan eylemler sonrasında İsrail yönetimi ve Fanatik Yahudiler Aksa avlusunda haksız, hukuksuz ve provokasyon dolu eylemlere ima atmıştı.

  Her eylemde en az yüzlerce fanatik, Aksa avlusunda ayinler gerçekleştirmiş, sloganlar atmıştı.

  Aksa da Yahudi provokasyonu #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir