Petrol
86.66
-0.07%
Euro
19.4403
0.22%
Dolar
18.5914
-0.22%
Altın
1.062
0.20%
Borsa
4978
0.31%
Bitcoin
324.144
1.32%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C

  Aldatılan eş kocasının cinsel organını kesti

  Tayland'da en yakın arkadaşıyla kendisini aldatan kocasına kızan kadın, eline aldığı maket bıçağıyla eşinin cinsel organını kesti.
  • 09.06.2016 - 08:56
  Aldatılan eş kocasının cinsel organını kesti

  Aldatılan eş kocasının cinsel organını kesti #1

  Tayland'ın ünlü turistik bölgesi Pattaya'da 7 Haziran sabahı saat 04:00 civarı yaşanan olayda, ismi değiştirilerek 'Somchai' olarak basına açıklanan 47 yaşındaki adam, adı açıklanmayan 43 yaşındaki karısının saldırısına uğradı.

  KARISINI EN YAKIN ARKADAŞIYLA ALDATTI

  Sokak tezgahında kızarmış tavuk satan karısı, Somchai'nin kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını öğrendikten sonra saldırıyı gerçekleştirdi. Soyadı değiştirilerek Aun olarak açıklanan kadın, Somchai'nin kendisini aldattığına dair dedikodular duyduğunu, gerçek olup olmadığını kocasına sordu.

  CİNSEL ORGANINI KESTİ

  İddiaların doğru olduğunu söyleyen kocasına sinirlenen kadın, öfkeyle bağırıp çağırdıktan sonra sakinleşti. Kocasını affettiğini belirten kadın, Somchai ile cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi. Kocasının pantolonunu sıyıran kadın elindeki maket bıçağıyla adamın cinsel organını kesti.

  KANLAR İÇİNDE KALAN KOCASINA ACIYIP AMBULANS ÇAĞIRDI

  Kanlar içinde kalan Somchai çığlıklar atmaya başladı ve karısından ambulans çağırmasını istedi. Kocasının haline acıyan kadın, acil yardım hattını arayarak kocasının yanına oturdu ve sağlık ekiplerini beklemeye başladı. Ambulansa binen kadın kocasıyla birlikte hastaneye gitti. Somchai'nin olay sonrasında ciddi psikolojik travma yaşadığı açıklandı.

  Aldatılan eş kocasının cinsel organını kesti #2

  CİNSEL ORGANI YERİNE DİKİLDİ

  Saldırı sonrasında sağlık ekipleri Somchai'yi sokakta kanlar içinde ve elindeki buz torbasını cinsel organına bastırır halde buldu. Acilen Bang Lamung Hastanesi'ne kaldırılan adamın cinsel organının neredeyse kopmuş vaziyette olduğu rapor edildi. Aşırı derecede kan kaybetmiş olan Somchai'nin hastanede ameliyata alındığı ve cinsel organının yerine dikildiği açıklandı. Talihsiz adamın hayati tehlikesinin bulunmadığı, iyileşme sürecinde olduğu bildirildi.

  Pattaya polisi, karısı tarafından saldırıya uğrayan adamı sorgulamak için iyileşmesinin beklendiğini açıkladı.


  Görüş Bildir